Новини

08.08.2014 10:28
«Інтертелеком» розширює лінійку тарифних планів для смартфонів
«Інтертелеком» розширює тарифну лінійку для користувачів смартфонів новими тарифами «Смартфон 40» і «Смартфон 60» для активного використання 3G інтернету та прямого міського номеру.

Оператор «Інтертелеком» пропонує використовувати всі можливості високошвидкісного 3G інтернету на найширшій території покриття 3G в Україні, здійснювати дзвінки на міські номери та на мережі інших операторів на максимально вигідних умовах.

В оновленій лінійці, абонентам пропонуються тарифні плани з різним передплаченим об'ємом мегабайт, безкоштовними хвилинами на прямі міські номери, а також на номери інших операторів зв'язку України.

Смартфон 40 - оптимальний тариф зі щомісячним нарахуванням 500 МБ на швидкості до 3.1 Мбіт/с. Також в тарифному плані включена вигідна пропозиція для спілкування - 1000 безкоштовних хвилин на місцеві міські номери та безкоштовні дзвінки всередині національної мережі «Інтертелеком».

Смартфон 60 - тариф для активних користувачів смартфонів зі щомісячним нарахуванням 1000 безкоштовних МБ на швидкості до 3.1 Мбіт/с. Пакетні умови також передбачають 3000 безкоштовних хвилин на місцеві міські номери та необмежену кількість безкоштовних дзвінків в мережі «Інтертелеком». Крім того, додатково нараховується 50 безкоштовних хвилин для дзвінків на номери інших операторів.

Підключайтеся до тарифних планів «Смартфон 40» або «Смартфон 60» і придбайте ультратонкий двостандартний смартфон Huawei Ascend P6-C00 за спеціальною акційною ціною - від 2399 грн. Отримуйте 100 днів безлімітного інтернету до 3.1 Мбіт/с в подарунок!

Нові тарифні плани «Смартфон 40» і «Смартфон 60» доступні для підключення в Центрах обслуговування абонентів, а також у офіційних дилерів оператора.

 

 

Новини і прес-релізи