Новини

04.08.2014 15:30
Інтертелеком запускає «Потрійний безліміт» для смартфонів
Оператор «Інтертелеком» пропонує власникам смартфонів новий тарифний план «Потрійний безліміт» для необмеженого спілкування і максимального використання 3G інтернету.

З тарифним планом «Потрійний безліміт» ваш смартфон завжди буде online, завдяки безлімітному 3G інтернету на найширшій території покриття 3G в Україні. Використовуйте переваги прямого номера для необмеженого спілкування всередині мережі та дзвінків на міські номери. Телефонуйте і користуйтеся інтернетом стільки, скільки вам необхідно, не переплачуючи за зайві гігабайти та хвилини!

Додатковою перевагою нового тарифного плану «Потрійний безліміт» є 100 безкоштовних хвилин щомісяця для спілкування з абонентами інших операторів.

При підключенні тарифного плану «Потрійний безліміт» надається акційна ціна на ультратонкий двостандартний смартфон Huawei Ascend P6-С00 від 1999 грн. і 100 днів безлімітного інтернету на швидкості до 3.1 Мбіт/с.

Новий тарифний план «Потрійний безліміт» доступний для підключення в Центрах обслуговування абонентів або у офіційних дилерів.

Новини і прес-релізи