Новини

01.08.2014 15:24
Нова лінійка тарифів «Супер 3G планшет» на Турбо швидкості для користувачів планшетів
Підключайтесь до тарифних планів «Супер 3G планшет» на Турбо швидкості та користуйтесь максимальною швидкістю до 14.7 Мбіт/с на найширшій території покриття 3G в Україні!

Оператор «Інтертелеком» вводить спеціальну лінійку тарифних планів «Супер 3G планшет» на Турбо швидкості для користувачів планшетів. Тепер власники мобільних гаджетів зможуть спілкуватися в соціальних мережах, проглядати фото і відео, слухати музику, а також працювати з великими обсягами інформації, без перешкод на максимальній швидкості в Україні - до 14,7 Мбіт/с!

Тариф «Супер 3G  планшет 30» - оптимальна пропозицію для мобільного серфінгу. Передбачає щомісячне нарахування 700 МБ трафіку для роботи та розваг.

Тариф «Супер 3G планшет 50» - відмінне рішення для тих, кому необхідно постійно перебувати в режимі онлайн. Користувачеві надається 1500 МБ на місяць.

При підключенні до тарифних планів «Супер 3G планшет»  надається акційна вартість роутеру Huawei EC 5321u-1 від 759 грн. та 100 днів безлімітного інтернету у подарунок.

Нові тарифні плани «Супер 3G планшет» на Турбо швидкості доступні для підключення в Центрах обслуговування абонентів, у офіційних дилерів, а також при активації в коробкових рішеннях.
Новини і прес-релізи