Новини

11.02.2008 16:06
Прес-конференція "Інтертелекома"
11 лютого 2008 року відбулася прес-конференція "Інтертелекома", присвячена результатам компанії за 2007 рік і планам на 2008 рік.

На прес-конференції у Києві генеральний директор компанії "Інтертелеком" Борис Миколайович АКУЛОВ повідомив присутнім журналістам і гостям дані про те, що абонентська база оператора перетнула позначку у 110 000 діючих абонентів.

Мережа компанії «Інтертелеком» складається з двадцяти трьох Центрів продажів та обслуговування абонентів по Україні та десяти Центрів продажів по Одеській області.

По всій території України працює більше 400 базових станцій компанії «Інтертелеком». Забезпечено покриття від 60 до 80% у всіх регіонах, де є ліцензія, а в обласних центрах - 100%.

Упродовж 2007 року компанія «Інтертелеком» запустила в комерційну експлуатацію мережі в містах Київ, Сімферополь, Севастополь, Черкаси, Кіровоград, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Рівно, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Біла Церква, Кременчук. Також введені в експлуатацію мережі місцевого бездротового зв'язку в 23 районах Одеської області і в м. Іллічівськ, загальною місткістю 56000 номерів.

Найближчим часом планується розпочати комерційну експлуатацію мереж місцевого бездротового зв'язку в Сумах, Полтаві, Хмельницькому, Луцьку, Чернігові, Фастові та Василькові (Київська область), Ніжині (Чернігівська область), Великому Березному (Закарпатська область), Коростишеві (Житомирська область).

У 15-ти обласних центрах та у Київській області, де у компанії «Інтертелеком» є достатній частотний ресурс, мережа функціонує в режимі EV-DO Rev 0. Починаючи з березня 2008 року компанія «Інтертелеком» планує перехід на EV-DO Rev А в цих регіонах. Всі базові станції вже підготовлені до роботи у EV-DO Rev A.

У планах компанії «Інтертелеком» – в 2008 році збільшити абонентську базу в два рази, а також до кінця року забезпечити 90% технічне покриття в 21 регіоні Україні, де є ліцензії.

У 2007 році завершено будівництво власної первинної оптико-волоконної мережі з використанням технології DWDM і SDH. Ця мережа охоплює всі регіони України (окрім Луганської області) і містить близько 270 вузлових точок доступу.

Наприкінці 2007 року розпочато надання каналів доступу в Інтернет, виділених некомутованих та Ethernet каналів зв'язку для операторів і провайдерів України. Місткість зарубіжних каналів компанії «Інтертелеком» до глобальної мережі Інтернет -  STM 16 2,5 Гбіт/сек. Загальна протяжність оптоволоконних ліній зв'язку компанії «Інтертелеком» по Україні – близько 13 тис. км.


press01.jpg


press02.jpg


press03.jpg

Новини і прес-релізи