Новини

12.06.2014 13:27
Послуги для розваг і відпочинку
Оператор «Інтертелеком» розширив перелік додаткових послуг інформаційно-розважального контенту.

З новими послугами будь-який абонент голосового зв'язку від «Інтертелеком» може легко і швидко отримати доступ до анекдотів, гороскопів, тестів та іншої інформації:

Мобільні тести - пройдіть тест і дізнайтеся про себе багато цікавого! Різноманітні психологічні тести на будь-який смак, виконані в професійній акторській озвучці, не дадуть вам занудьгувати. Номер послуги 580.

Велика Енциклопедія Анекдотів - в ній знайдеться все, що підніме вам настрій і розвеселить велику дружну компанію. Телефонуйте 545.

Магія зірок - прогноз, який підкаже вам, як приймати правильні рішення. Набирайте на телефоні 520.

Кумедний гороскоп - розважить вас і ваших друзів кумедними гороскопами, загальними, по знаку зодіаку і любовними. Телефонуйте за номером 503.

Смішинка - найбільше зібрання жартів від персонажів популярних мультфільмів, тости, коломийки та інші розваги для вас і ваших друзів. Номер послуги 575.

Курилка - вільне спілкування в голосовому чаті, без обмежень: можна розповісти що завгодно, і ще більше несподіваних речей можна почути. Набирайте на телефоні 578.

Все, що вам потрібно для використання послуг - зателефонувати за коротким номером обраної послуги. Додатково активувати послугу не потрібно.
Вартість дзвінків за вказаними номерами 7 грн з ПДВ за 1 хвилину розмови. Тарифікація починається з 13 секунди.

 

Новини і прес-релізи