Новини

01.06.2014 10:14
Нові тарифні плани для використання 3G інтернету
З 1 червня 2014 року оператор «Інтертелеком» запускає нову лінійку інтернет-тарифів для підключення найшвидшого 3G інтернету в Україні.

У новій лінійці пропонуються п'ять тарифних планів для різних профілів використання інтернет-послуг. Абонентам пропонуються на вибір тарифи з передплаченим об'ємом пакетних мегабайт для щоденного або періодичного використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Для збільшення швидкості інтернет-доступу до 14,7 Мбіт/с абонентам пропонується спеціальна послуга «Турбо швидкість».

«Простий 3G» - зручний тариф для періодичного використання зі щомісячним нарахуванням 1000 МБ. Абонплата 60 грн. на місяць.

«Мега День» - тариф для активних користувачів 3G інтернету. Тарифний план передбачає щоденне нарахування 500 МБ трафіку для роботи і розваг. Абонплата 139 грн. на місяць.

«3G Безліміт» - безлімітний тариф відмінне рішення для тих, хто постійно в мережі. Перші 1000 МБ на добу надаються на високій швидкості. Трафік понад пакету надається на швидкості до 128 Кбіт/с. Абонплата 199 грн за місяць.

«Вільний день» - вільний доступ до 3G інтернету з нарахуванням 500 МБ за 7 грн. в день за фактом використання.

«3G Старт» - тариф без абонентської плати для періодичного використання 3G інтернету з оплатою за використаний трафік.

Нові тарифні плани 3G інтернету доступні для підключення в Центрах обслуговування абонентів, у офіційних дилерів, а також при активації в коробкових рішеннях.

Новини і прес-релізи