Новини

30.05.2014 14:04
Подарунки від «Інтертелеком» продовжуються!
Вже з 2 червня ви можете виграти багато цінних призів, взявши участь у новому конкурсі від національного CDMA оператора «Інтертелеком» і компанії Huawei, світового лідера в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

Зайдіть на сайт www.smartphone.ua у розділ «Конкурси». Все, що потрібно зробити для перемоги - зняти фото, на якому учасник буде тримати в руках плакат з текстом «Я хочу Huawei P6 від «Інтертелеком» та надіслати його на e-mail smartphone.intertelecom@gmail.com разом зі своїм прізвищем, ім'ям та по батькові, а також номер мобільного телефону.

В рамках конкурсу ви можете виграти 2 смартфони Huawei Ascend P6 (GSM+CDMA) з підключенням до оператора «Інтертелеком» і безлімітним 3G інтернетом на 100 днів. Період дії конкурсу з 2 по 12 червня 2014 року.

Оголошення результатів відбудеться 13 червня 2014 року. Переможець буде визначений за допомогою незалежного ресурсу random.org.

         

 HuaweiAscend-P6-white.jpg    huawei-ascend-P6-black.jpg

 

Також на учасників чекають призи: роутери Huawei для використання 3G інтернету від «Інтертелеком», флеш-накопичувачі, пам'ятні сувеніри та грошові бонуси на додаткові послуги.

Детальну інформацію можна знайти на сайті www.smartphone.ua 2 червня і на сторінках компанії «Інтертелеком» у соціальних мережах Facebook і ВКонтакте

Беріть участь і перемагайте! Удачі!

Новини і прес-релізи