Новини

22.04.2014 10:31
«Інтертелеком» став першим оператором в Україні, який надає своїм абонентам сервіси на базі протоколу IPv6
Національний 3G оператор України, вибрав компанію Ericsson (NASDAQ: ERIC) для плавного переходу на протокол IPv6. Впровадження цього рішення забезпечить «Інтертелекому» достатню продуктивність мережі для подальшого успішного нарощування абонентської бази, забезпечуючи кращі в своєму класі комунікаційні послуги для стаціонарного та мобільного зв'язку, а також послуги мобільного інтернету.

Директор департаменту інформаційних технологій компанії «Інтертелеком» Євген Гнатій зазначив: «З кожним роком українці стають більш «мобільним» співтовариством. Стрімко зростає число підключених до мережі пристроїв. Це вимагає від провайдерів постійно стежити за тенденціями ринку сучасних технологій. Рішення IPv6 від Ericsson дозволить нашій компанії розвантажити мережу, забезпечити їй кращу продуктивність і гнучкість, а також скоротити витрати. Цей проект підтримує наші постійні зусилля щодо забезпечення клієнтів доступом до мережі за допомогою інноваційних технологій підключення і задовольнить постійно зростаючі потреби користувачів».

Войцех Байда, генеральний директор Ericsson в Україні: «Проект з компанією «Інтертелеком» - великий прорив для нас, так як це перший контракт на поставку рішення для IPv6, який Ericsson уклала в Україні. Він розширює портфель успішних проектів Ericsson з провідними національними мобільними операторами та інтернет-провайдерами. Впровадження рішення IPv6 - важливий крок на шляху до досягнення масштабованості, спрощенню операційної діяльності та забезпечення високої продуктивності мережі з метою монетизації нових сервісів та розширення можливостей для зростання прибутку. Це дозволить бізнесу розвиватися далі».

Рішення Ericsson для IP-мережі компанії «Інтертелеком» створено на основі кращих у своєму класі продуктів A10 AX3530.

 

 


Довідка:

 

IPv6 - це протокол мережевого рівня, що підтримує адреси в цілих 128 біт, а це в чотири рази більше, ніж адреса, що використовується попередньою версією протоколу (IPv4). Таким чином, адресний простір нового протоколу в 7.9 1028 разів більше.

Новини і прес-релізи