Новини

20.03.2014 10:04
«Інтертелеком» запускає мобільний антивірус для захисту смартфонів і планшетів
Національний 3G оператор «Інтертелеком» і компанія «Доктор Веб», лідер російського ринку інтернет-сервісів безпеки для постачальників IT-послуг, розширюють пропозицію антивірусного програмного забезпечення для абонентів «Інтертелеком» і запускають мобільну версію антивірусного захисту.

DrWeb_AV_on_site.pngЗ 20 березня 2014 року для абонентів оператора доступний тарифний пакет «Dr.Web Мобільний».

Рішення дозволить забезпечити комплексний захист від інтернет-загроз, вірусів і спаму при використанні бездротового Інтернету, передачі даних по Bluetooth або Wi-Fi, при обміні SMS на смартфонах або планшетах на базі ОС Android.

Поряд з антивірусом, антиспамом, можливістю перевірки файлів і папок на пристрої, антивірусне програмне забезпечення Dr.Web містить модуль «Антикрадій», який дозволяє дистанційно заблокувати доступ до смартфону, допоможе знайти мобільний пристрій у разі його втрати або крадіжки.

«Ми приділяємо велику увагу забезпеченню безпеки інтернет-доступу для наших абонентів. «Інтертелеком» - перший в Україні оператор, який пропонує абонентам послуги мобільного антивірусного програмного забезпечення. В умовах зростання популярності мобільних пристроїв це необхідний захід для захисту передачі даних та безпечного перебування в Мережі», - прокоментував впровадження тарифного пакету директор департаменту маркетингу і продажів В. В. Шульга.

«Новий тарифний пакет Dr.Web Мобільний у провайдера «Інтертелеком» - ще один крок до підвищення якості захисту користувачів від шкідливого ПО, - зазначив директор Центру технічної підтримки «Доктор Веб» Микола Метьолкін. - Цей проект продовжує серію партнерських заходів з «Інтертелеком» та підтверджує репутацію провайдера як надійного бізнес-партнера, який піклується про постійне розширення асортименту послуг та надійної захист конфіденційних даних своїх абонентів».

Для ознайомлення з можливостями антивірусного захисту Dr.Web абонентам надається демонстраційний період 30 днів. Вартість користування послугою «Антивірус Dr.Web» з тарифним пакетом Dr.Web Мобільний - 5 грн. на місяць. При оформленні річної підписки вартість складе всього 39 грн. Активація послуги доступна в автоматичній системі самообслуговування абонентів (АССА).

Детальний опис тарифного пропозиції Dr.Web Мобільний

Новини і прес-релізи