Новини

19.03.2014 10:54
«Турбо швидкість» для найпопулярніших мобільних пристроїв
Використовуйте найшвидший 3G Інтернет на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с (CDMA EV-DO Rev.B).

Оператор «Інтертелеком» пропонує спеціальну послугу «Турбо швидкість». При активації послуги швидкість 3G Інтернету може бути збільшена в декілька разів. Використовувати найшвидший 3G Інтернет можна на найпопулярніших гаджетах відомих виробників.

 

«Турбо швидкість» для смартфонів

 

Пошук, спілкування в соціальних мережах, перегляд відео, online-ігри, мобільні платежі і мобільна комерція - це лише частина завдань, які користувачі можуть вирішувати за допомогою смартфонів. Активуйте послугу «Турбо швидкість» і отримайте доступ в Інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Активація послуги «Турбо швидкість» для смартфонів - 0 грн. Абонентська плата - 5 грн/місяць з ПДВ і ПФ. Тарифи дійсні для абонентів голосових тарифних планів.

Використання інтернет-доступу на Турбо швидкості можливо на популярних смартфонах - iРhone 5 (A1429), iРhone 5с (А1532) і iРhone 5s (1533).

 

«Турбо швидкість» для планшетів, модемів та роутерів

 

Тепер популярні інтернет-сервіси, що потребують високої швидкості для використання, доступні без затримок і зависань. Перегляд фільмів, ТБ програм, пересилання великого обсягу інформації або розваг доступні при переміщенні по всій території покриття оператора «Інтертелеком».

Послуга «Турбо швидкість» дозволяє збільшити швидкість інтернет-доступу до 14,7 Мбіт/с у рамках тарифного плану. Вартість активації послуги в тарифних планах для використання Інтернет - 0 грн. Абонентська плата від 2,5 грн.

Для використання 3G Інтернету на турбо швидкості відмінно підходять планшети Apple iPad 4 Wi-Fi 4G (A1460), Air iPad Wi-Fi 4G (A1475), iPad mini Wi-Fi 4G (A1455). Підключити «Турбо швидкість» можна будь-яким з способів:


Для використання інтернету на турбо швидкості до 14,7 Мбіт/с абонентський пристрій має підтримувати передачу даних за технологією CDMA EV-DO Rev.B.
Новини і прес-релізи