Новини

13.03.2014 10:32
«Інтертелеком » - кращий провайдер бездротового Інтернету!

Протягом 2013 року українці оцінювали кращих представників українського ринку товарів і послуг через народне онлайн-голосування на сайті проекту «Українська народна премія». Оператор «Інтертелеком» став переможцем у категорії «Кращий провайдер бездротового інтернету», набравши найбільшу кількість балів. У голосуванні проекту взяло участь майже 300 тисяч осіб з усієї країни.

«Оголосити себе кращим може кожен, але стати реальним лідером ринку і отримати народне визнання, зможе тільки переможець, обраний українськими споживачами, - зазначають організатори проекту. - Це та планка, яку, безсумнівно, необхідно досягти, яка дозволить міцно і надовго закріпити лідерські позиції на ринку».

Генеральний директор компанії «Інтертелеком» Акулов Б. Н. прокоментував нагороду так: «Народна премія» - доказ того, що «Інтертелеком» дійсно всенародний, найбільш популярний національний оператор 3G Інтернету в Україні. Ми вважаємо народне визнання найвищою оцінкою наших досягнень. Ми віримо, що наші зусилля дозволять зберегти довіру користувачів і в майбутньому».


Про конкурс:

«Українська народна премія» - це перший і єдиний всеукраїнський національний проект, основним завданням якого є визначення кращих представників українського ринку товарів і послуг в простому і зручному для кожного форматі - через народне онлайн-голосування.

Сайт проекту ukrainian-choice.com

Новини і прес-релізи