Новини

28.02.2014 10:43
«Інтертелеком» запустив у продаж стартовий пакет для використання 3G Інтернету
У лютому 2014 року оператор «Інтертелеком» почав продажі стартового пакета для використання 3G Інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Стартовий пакет доступний у двох комплектаціях з Nano Sim (nano R-UIM) та Micro Sim (R-UIM/micro R-UIM) картами. Дане рішення призначене для активації на пристроях з підтримкою технології CDMA 2000 1x EV-DO Rev.A або EV-DO Rev.В - мобільних роутерах, модемах, смартфонах і планшетах.

Ruim_Paket_SITE-1.jpgСтартовий пакет «3G Інтернет» є найкращою пропозицією для сертифікованих планшетів компанії Apple: iPad Wi-Fi 4G (A1460), Air iPad Wi-Fi 4G (A1475), iPad mini Wi-Fi 4G (A1455 і A1490). В мережі «Інтертелеком» ці пристрої підтримують швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с.

Почати використання 3G Інтернету легко і просто. Немає необхідності в укладення договорів і оплати авансів. Пристрій готовий до роботи без додаткових налаштувань - вибір тарифного плану та активація картки займе всього кілька хвилин.

При активації 3G Інтернету оператор «Інтертелеком» дарує 300 МБ бонусного трафіку для старту.

Використовуйте швидкісний 3G Інтернет вдома і в офісі, відпочивайте і працюйте або подорожуйте по країні на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Найшвидший 3G Інтернет в Україні відкриває доступ до всіх зручних сервісів - серфінг, ігри, прослуховування аудіо і перегляд відео, де б ви не знаходилися.

Для активації 3G Інтернету за допомогою стартового пакету досить вставити R-UIM картку в гніздо мобільного пристрою і вибрати один з п'яти тарифних планів на сторінці активації:

  • безлімітні тарифні плани «Супер Безліміт 50 IT» і «Супер Безліміт 120 IT» для постійного використання інтернет-доступу зі щомісячним і щоденним обсягом інтернет-трафіку на високій швидкості і необмеженим трафіком понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с;
  • тарифи зі щоденною платою, для оплати інтернет-доступу тільки за дні користування - «3G Вільний доступ IT» і спеціальний тарифний план, доступний для активації тільки в стартовому пакеті - «3G Вільний день IT»
  • тарифний план «3G Старт IT» з оплатою за кожен мегабайт для початку використання 3G Інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

Вартість  стартового пакету становить 49 грн. Вартість активації тарифних планів в стартовому пакеті 0 грн.

Стартовий пакет «3G Інтернет» можна придбати в інтернет магазинах Розетка, Портатив і Стилус, а також в торговельній мережі «Цитрус Дискаунт».
Новини і прес-релізи