Новини

05.03.2014 13:57
Генеральний директор «Інтертелеком» увійшов в 3-ку лідерів премії «Людина року 2013» в номінації «Менеджер року»
Престижною нагородою за видатні досягнення у сфері професійної і громадської діяльності щорічно відзначають найдостойніших представників української нації.

Акулов Борис Миколайович, генеральний директор компанії «Інтертелеком», став фіналістом загальнонаціональної програми «Людина року 2013» в номінації «Менеджер року».

«Кандидатів для номінації «Менеджер року» обирали з числа найкваліфікованіших і ефективних фахівців з управління підприємствами та компаніями. Це керівники або топ-менеджери, чия професійна діяльність у 2013 році найбільш сприяла досягненню значних виробничих та соціально-економічних показників, підвищенню іміджу та ділової репутації їхніх підприємств. І завдання програми «Людина року» полягає в тому, щоб надати таким особистостям і їх неординарним діянням загальнонаціональне визнання», - підкреслили в експертній раді Премії.

«Номінація на звання «Людина року» висока честь, - заявив Борис Акулов. - За номінацією стоїть величезна робота всієї команди «Інтертелеком», кожен член якої щодня вносить свій внесок у розвиток підприємства. Ми не зупиняємося на досягнутому, реалізуємо нові проекти. І номінація «Менеджер року» - це визнання результатів ефективної роботи всього колективу».

Нагадаємо, що нагородження премії «Людина року» відбудеться наприкінці березня. Програма та процедура підбиття підсумків будуть проведені в іншій, більш стриманій формі у зв'язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в країні.
 

Про конкурс:

Програма «Людина року» була заснована в 1996 році і передбачає присудження титулу «Людина року» в 16-ти номінаціях найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. Вища Академічна Рада Програми формується з числа найбільш авторитетних і впливових державних і громадських діячів, а також провідних фахівців у конкретних професійних напрямках.

Новини і прес-релізи