Новини

20.02.2014 12:39
Технологія EV- DO Revision B + від «Інтертелеком» - життя на швидкості « Турбо»
У новому 2014-му році компанія «Інтертелеком» відзначатиме триріччя з моменту запуску національної мережі передачі даних за технологією EV- DO Revision B +.

Нове покоління технології передачі даних EV-DO (Evolution-Data Only), використовуваної в стільникових мережах стандарту CDMA, забезпечує в порівнянні з попередньою версією Revision A вищу швидкість доступу і більш ефективне використання ресурсів мережі. Якщо максимальна швидкість завантаження в EV-DO Rev.A не перевищує 3.1 Мбіт/с, то покоління Rev.B + забезпечує максимальний показник до 14.7 Мбіт/с. У реальних умовах використання технології в телекомунікаційній мережі «Інтертелеком» середня швидкість завантаження складає 5 Мбіт/с.

За «сухими» цифрами тут приховуються цілком відчутні, конкретні переваги для споживача - більш комфортний перегляд відео на мобільних пристроях і розширення можливостей при роботі з  важкими» сервісами. Це означає формування принципово нового споживчого досвіду використання 3G Інтернету.

На першому етапі покриття EV-DO Rev.B + було забезпечено в містах-мільйонниках, а потім у всіх обласних центрах України. За відносно короткий термін обладнання було встановлено практично на всіх об'єктах мережевої інфраструктури компанії, завдяки чому було забезпечено покриття в усіх регіонах.

Одночасно з розвитком мережі оператор зберігає високий рівень уваги до просування послуг за рахунок регулярного оновлення тарифних моделей. Для зниження порогу входу «Інтертелеком» пропонує абонентам не тільки вигідні тарифи на саму послугу, а й підкріплює їх акційними пропозиціями для купівлі обладнання з підтримкою нової технології.

Так, безумовним хітом продажів серед пропонованого оператором обладнання в 2013 році став мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1. Даний пристрій поєднує функції Wi-Fi роутера і 3G модему, здатного надавати Інтернет доступ на швидкості до 14.7 Мбіт/с. Ключовою перевагою даного роутера є можливість забезпечення бездротової точки доступу для мобільного пристрою будь-якого стандарту з модулем Wi -Fi на найширшій зоні покриття 3G в країні. При підключенні до оператора пристрій можна придбати за ціною від 1 грн. безкоштовно та отримати на 100 днів безлімітний доступ на найбільшій швидкості мобільного доступу в Україні.

Крім універсального Wi-Fi роутеру для використання бездротового доступу в інтернет на швидкості до 14.7 Мбіт/с технологію Rev.B+ підтримують сертифіковані планшети компанії Apple, які реалізуються в торговельних мережах України, а також популярні смартфони iРhone 5 і iРhone 5с, зразки яких доступні для тестування у дилерів компанії. Підключити дані пристрої можна за допомогою стартових пакетів «3G Інтернет» або в Центрах обслуговування абонентів оператора.

За підсумками 2013 року пристрої, що підтримують технологію Rev. B +, склали більше 60% від усього обсягу устаткування, проданого компанією. Це вказує на те , що база потенційних користувачів високошвидкісного доступу від компанії «Інтертелеком» розширюється високими темпами.

Враховуючи такий високий попит, c 1 лютого 2014 року «Інтертелеком» запропонував абонентам принципово нову модель використання технології EV-DO Rev.B +. За допомогою оновленої послуги «Турбо швидкість» користувачі всіх тарифних планів отримують можливість використовувати весь трафік, передбачений тарифом EV-DO Rev.A, на максимальній швидкості до 14.7 Мбіт/с. При цьому дані в такому режимі передаються з найвищим пріоритетом порівняно зі звичайним режимом, що важливо для перегляду відео в реальному часі і голосових сервісів. Цією пропозицією можна скористатися на будь-якому абонентському пристрої, що підтримує технологію EV-DO Rev.B+.

Компанія розглядає розширення користування технологією EV- DO Rev.B + як шлях до реалізації стратегічних цілей. ARPU абонентів, що використовують Rev. B+ істотно вище середніх показників для користувачів технології Rev.A. Висока швидкість доступу стимулює споживання інтернет-трафіку, що в свою чергу призводить до зростання прибутковості.

«Вектор еволюції глобального телекомунікаційного ринку однозначно вказує на те, що вимоги споживачів до швидкості бездротового доступу по мірі розвитку сучасних інтернет-сервісів будуть тільки зростати» - прокоментував виведення оновленої послуги «Турбо швидкість» генеральний директор «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов. - «Впровадження інноваційних технологій є ключовим завданням для нашої компанії і запуск EV- DO Rev.B+ став закономірним етапом у приході сучасних технологій і сервісів в життя українського споживача».

Новини і прес-релізи