Новини

18.02.2014 10:35
«Інтертелеком» в четверте підтвердив звання «Абсолютний Фаворит Успіху»

Четвертий рік поспіль оператор «Інтертелеком» утримує абсолютне лідерство в щорічному конкурсі «Фаворити успіху» у номінації «Оператор стільникового зв'язку за технологією CDMA». Також за результатами голосування експертів за 2013 рік компанія вийшла на лідируючі позиції в номінації «Мобільний інтернет».

«Ми дуже раді, що вже кілька років поспіль оператор «Інтертелеком» отримує високу нагороду на конкурсі «Фаворити успіху». Ми приділяємо особливу увагу постійному вдосконаленню якості надаваних послуг, розробці інноваційних рішень, а також високим стандартам обслуговування. У 2014 році ми докладемо максимум зусиль, щоб підтримати свої позиції та підтвердити довіру споживачів і оцінку професійних експертів» - зазначив генеральний директор ТОВ «Інтертелеком» Борис Акулов.

Про конкурс:

«Фаворит успіху» - це щорічний конкурс, який проводиться вже більше 10 років. Переможців рейтингу визначають за підсумками голосування трьох експертних груп конкурсу: експертного журі (професійних галузевих фахівців різного профілю), журі успішних людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) і безпосередніх споживачів номінованого товару або послуги.

Діяльність конкурсу спрямована на визначення найуспішніших торгових марок українського ринку, стимулювання їх розвитку, збільшення рівня довіри та лояльності до торгових марок у споживачів.

Рейтинги торгових марок, відповідно до результатів опитувань, визначаються партнерами конкурсу - маркетинговою дослідницькою компанією InMind.  Абсолютна достовірність рейтингів гарантована. Це забезпечується обов'язковою повторною перевіркою результатів досліджень незалежним аудитором - Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Новини і прес-релізи