Новини

23.01.2014 16:09
Оператор « Інтертелеком» запускає нові тарифні плани для користувачів 3G Інтернету
З 1 лютого 2014 року «Інтертелеком » пропонує нову лінійку тарифних планів для підключення послуг найшвидшого 3G Інтернету в Україні. Прості та прозорі тарифи враховують зростаючі потреби абонентів орієнтованих на регулярне споживання інтернет послуг, а також споживання час від часу.

Всього в оновленій лінійці запропоновано 5 тарифних планів, три з яких передбачають безлімітний доступ в інтернет. Даний профіль споживання є найбільш популярний серед абонентів оператора. Скористатися безлімітним доступом в Інтернет абоненти зможуть від 50 гривень на місяць. Інші тарифи орієнтовані на використання інтернет послуг час від часу без щомісячної абонентської плати та інших зобов'язань.

Одним з основних переваг тарифних планів є нова модель використання доступу за технологією EV- DO Rev.B. Тепер абоненти можуть вільно вибирати не тільки обсяг пакетних МБ, але й швидкість 3G Інтернету в будь-який момент використання інтернет послуг.

Послуга «Турбо швидкість» дозволяє в будь-якому із запропонованих тарифних планів «прискорити» доступ в Інтернет до 14.7 Мбіт/с. Збільшити швидкість у своєму тарифному плані абоненти зможуть від 5 гривень на місяць. Нові тарифи дозволять легко і просто почати використання найшвидшого 3G Інтернету в Україні.

Підключити тарифні плани абоненти зможуть у всіх Центрах обслуговування абонентів або в торгових точках дилерської мережі, а також активувати в коробкових рішеннях оператора.

Новини і прес-релізи