Новини

23.01.2014 11:59
Українські інтернет-користувачі 3G віддають перевагу оператору «Інтертелеком»
Комп'ютерний портал chip.ua в рамках щорічної премії CHIP AWARDS 2013 визнав кращим мобільним інтернетом 3G інтернет оператора «Інтертелеком».

Akulov-chip-2013._1.jpg

За цей титул боролися всі українські провайдери 3G інтернету: ПАТ «Укртелеком» (провайдер «3mob»), ПрАТ «Телесистеми України» (провайдер «PeopleNET»), ПрАТ «​​MTC Україна» (провайдер «МТС Коннект») та звичайно ж, ТОВ «Інтертелеком».

 

Сергій Антончук, головний редактор порталу chip.ua прокоментував отримання нагороди компанією « Інтертелеком» так: « У 2013 році при визначенні лауреатів премії CHIP AWARDS вперше окрім думки редакції враховувалась також думка читачів порталу chip.ua, голосування на якому проходило протягом всієї осені. Що стосується номінації « Кращий мобільний інтернет», то тут як думка редакції, так і думка читачів збіглися, віддавши перемогу 3G « Інтертелеком», який пропонує найкраще поєднання повноти покриття та швидкості з'єднання».

 

Компанія «Інтертелеком» висловлює подяку незалежним експертам премії CHIP AWARDS, а також читачам, які голосували за 3G інтернет оператора «Інтертелеком».

Генеральний директор компанії Борис Акулов зазначив наступне: «Лідерство оператора «Інтертелеком» на українському ринку 3G інтернету - це, в першу чергу, відповідальність за довіру наших споживачів. Від імені компанії хочу подякувати всім, хто зробив вибір в нашу користь. Ми і далі будемо робити все можливе, щоб абоненти отримували тільки якісний продукт і комфортне обслуговування на найвищому рівні».

Результати проведення CHIP AWARDS 2013


 

Новини і прес-релізи