Новини

17.12.2013 17:27
«Інтертелеком» запускає міжнародний роумінг в більш ніж 160 країнах світу.
Більше не потрібно платити за вхідні дзвінки в роумінгу.

roaming-karta.PNG

Напередодні зимових канікул оператор «Інтертелеком» запускає спеціальну пропозицію для абонентів, які планують виїжджати за кордон. Тепер всі голосові абоненти оператора зможуть залишатися на зв'язку навіть за межами країни зі збереженням номеру.

Спеціальні тарифи дозволять абонентам отримати максимально вигідну пропозицію для спілкування у роумінгу. Послугою роумінгу можна скористатися 165 країнах світу. Безкоштовні вхідні дзвінки доступні в 125 країнах світу. Вартість вихідних дзвінків від 3,12 грн. за хвилину.

Також абоненти зможуть скористатися послугами відправки SMS і доступу в інтернет за технологією GPRS або UMTS (у країнах, де працює дана технологія).

Скористатися послугою міжнародного роумінгу абоненти можуть з 17.12.2013 за допомогою роумінг карти «Навколо світу». Активація роумінг карти доступна будь-якому абоненту «Інтертелеком» голосових тарифних планів.

Для використання роумінг карти потрібен телефон стандарту GSM з підтримкою SIM і Micro-SIM карт.

Перевагою роумінг карти «Навколо світу» є можливість використати телефонний номер «Інтертелеком», а також європейський телефонний номер присвоєний до роумінг карти. Вхідні дзвінки на європейський номер на території 125 країн світу - 0 грн. Вхідні дзвінки на номери «Інтертелеком» будуть тарифікуватися додатково.

Контролювати витрати на послуги зв'язку в роумінгу абоненти зможуть самостійно у системі самообслуговування (АССА). Для поповнення рахунку доступні всі способи оплати.

Вартість роумінг карти - 50 грн. Придбати роумінг карту «Навколо світу» можна Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком» або через сайт оформивши онлайн заявку.

Дізнатися докладніше про роумінг карту «Навколо світу».

Новини і прес-релізи