Новини

26.11.2013 14:44
Оператор «Інтертелеком» відкрив у Дніпропетровську новий Центр обслуговування абонентів
26 листопада в Дніпропетровську, за адресою проспект Карла Маркса, 55 відкрився Центр обслуговування абонентів нового формату.

Новий Центр обслуговування розташований у зручному місці на центральному проспекті, куди можна легко доїхати з будь-якої частини міста.

У новому Центрі обслуговування представлений відвідувачам весь спектр послуг оператора « Інтертелеком»: підключення до мережі, вибір тарифних планів, тестування та налагодження абонентського обладнання. Устаткування в стандарті CDMA представлено в широкому асортименті від провідних світових виробників - HTC, Samsung, Apple і т.д. А крім того - популярний планшет Apple iPad 4, який «літає» на найвищій в Україні швидкості до 14,7 Мбіт/с за технологією EV-DO Rev.B. Для власників різноманітних пристроїв з підтримкою Wi-Fi пропонується хіт сезону - мобільний роутер Huawei EC 5321u-1, що забезпечує можливість роботи в будь-якій точці покриття мережі Інтертелеком на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

У залі працюють консультанти та працівники сервісного центру, які нададуть кваліфіковані консультації від поради з вибору тарифного плану до налаштування вибраного обладнання та мобільного 3G інтернету.

Потестувати безліч цікавих пристроїв і на власні очі побачити роботу найшвидшого в Україні мобільного 3G інтернету, послухати звучання якісного безпровідного зв'язку можна біля стенду тестування пристроїв і послуг.

Новий Центр обслуговування абонентів працює без перерви та вихідних, з 8:30 до 20:30.

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

Новини і прес-релізи