Новини

07.11.2013 13:38
«Інтертелеком» дарує абонентам музичні хіти
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для надання послуги «Мобільних хіт».

До кінця листопада підключення послуги «Мобільних хіт» здійснюватиметься за 0 гривень. Також будь-яка мелодія з каталогу може бути замовлена ​​безкоштовно на 30 днів.

Встановлюйте улюблені музичні композиції замість нудних гудків. У каталозі мелодій зібрані понад 10 тисяч відомих музичних композицій українських, російських та зарубіжних виконавців. Оператор надає абонентам можливість використовувати мелодії з каталогу, а також завантажувати власні музичні файли для використання в якості «Мобільного хіта».

Абонент може встановлювати різні мелодії на різних користувачів, розділити «Мобільні хіти» для родичів і друзів, персональний «Мобільний хіт» для коханої людини, а також ділове привітання для партнерів.

Активувати послугу «Мобільних хіт» можна за допомогою безкоштовного дзвінка за номером *448, або відправити SMS на номер 094111 7878 з текстом «YES». Також підключити послугу і вибрати будь-яку мелодію з каталогу за 0 грн. можна в автоматичній системі самообслуговування «Інтертелеком» (АССА).

Послуга «Мобільний хіт» доступна абонентам всіх голосових тарифних планів оператора «Інтертелеком».

Дізнатися детальніше про умови акції «Мобільних хіт за 0 грн»

Новини і прес-релізи