Новини

22.10.2013 13:31
Оператор «Інтертелеком» відкрив у Києві новий Центр обслуговування абонентів
22 жовтня у Києві, в історичному центрі міста, на вулиці Сагайдачного, 41 відкрився Центр обслуговування абонентів нового формату.

Новий фірмовий магазин «Інтертелеком» розташований на Подолі в історичній і культурній частині міста, де проводять свій час тисячі киян і гостей міста.

У новому Центрі обслуговування наші абоненти можуть скористатися всіма послугами в одному приміщенні: зал обслуговування абонентів, сервісна зона і студія тестування обладнання - зібрані під одним дахом для максимальної зручності. Тут можна випробувати в роботі найсучасніші CDMA планшети і смартфони. А на стенді тестування 3G відчути, що це таке, коли мобільний інтернет «літає».

У новому магазині кожен відвідувач легко знайде те, що йому потрібно і зможе вирішити будь-які питання обслуговування, а також оплатити послуги зв'язку готівкою або безготівковим розрахунком. Нові абоненти, які бажають підключитися до мережі, отримають кваліфіковані поради щодо вибору тарифу, індивідуальні консультації з підключення мобільного 3G інтернету та прямого міського номера.

В зоні тестування устаткування можна оцінити можливості сучасних смартфонів і планшетів стандарту CDMA від світових брендів Motorola, Samsung, HTC, і в тому числі найшвидший в Україні Apple iPad 4 з підтримкою CDMA EV-DO Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

У новому магазині «Інтертелеком» всім абонентам надається сервісне обслуговування, що дозволить отримати налаштування для обладнання та консультації швидко і комфортно.

Новий Центр обслуговування абонентів працює без вихідних, з 8:30 до 20:30.

 

_WEN6610.JPG

 

_WEN6672.JPG

 

_WEN7043.JPG

 

_WEN7036.JPG

 

_WEN7040.JPG

Новини і прес-релізи