Новини

01.10.2013 15:24
Нові безлімітні тарифні плани для бізнес-абонентів
Оператор «Інтертелеком» вводить нову лінійку безлімітних тарифів для корпоративних клієнтів. Тарифні плани розроблені спеціально для того, щоб за допомогою мобільного 3G інтернету бізнес корпоративних абонентів оператора становився ще більш успішним та ефективним.

Нові тарифні плани від «Інтертелеком» - це безлімітний безпровідний 3G інтернет, оптимальні пакети МБ в залежності від специфіки та потреб бізнесу, максимальна швидкість до 14,7 Мбіт/с і найширша зона покриття 3G в Україні.

Тарифні плани діють за технологією Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с та технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с, що дає можливість вибрати найбільш зручний тариф для абонентів з урахуванням особливостей бізнес-напрямку.

Всі тарифні пропозиції забезпечують безлімітний трафік на швидкості до 3,1 Мбіт/с і 14,7 Мбіт/с у рамках пакетних МБ. Після закінченні пакетних МБ швидкість буде змінена до 128 Кбіт/с без обмеження інтернет-трафіку.

Для збереження швидкості, передбаченої тарифним планом, надається можливість придбати додатковий пакет МБ.

Також оператор «Інтертелеком» надає можливість використовувати мобільний 3G інтернет максимально вигідно з тарифним планом «3G Бізнес 10».

Новини і прес-релізи