Новини

01.09.2013 11:06
Нові безлімітні тарифні плани для використання мобільного 3G інтернету
Оператор «Інтертелеком» вводить нові тарифні плани для використання безлімітного інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні .

Нові тарифні плани передбачають більш зручне використання безлімітного інтернету на різних мобільних пристроях: планшетах, модемах і роутерах на швидкості до 3,1 Мбіт/с, а також до 14,7 Мбіт/с.

Тарифний план «3G свобода 30» - тарифна пропозиція з оплатою від 1 грн. на день для необмеженого доступу в інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в рамках пакетних МБ.

Тарифний план «3G свобода 60» - для початку використання безлімітного інтернету від «Інтертелеком» на максимально вигідних умовах на швидкості до 3,1 Мбіт/с в рамках пакетних МБ.

Тарифні плани «Супер Безліміт 100, 150» - для регулярного використання інтернет-доступу з необмеженим трафіком для спілкування, перевірки пошти і новин, скачування книг на швидкості до 3,1 Мбіт/с в рамках пакетних МБ.

Тарифний план «Безлімітний день» - для нерегулярного використання безлімітного інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с в рамках пакетних МБ. Абонентська плата стягується тільки за фактом використання інтернет послуг.

Тарифний план «Турбо Безліміт 100, 200» - тарифна пропозиція для регулярного використання безлімітного інтернет-доступу для безперервного зв'язку з друзями, колегами, партнерами по бізнесу на швидкості до 14,7 Мбіт/с в рамках пакетних МБ.

Усі тарифні пропозиції забезпечують безлімітний трафік на швидкості до 3,1 Мбіт/с і 14,7 Мбіт/с в рамках пакетних МБ і на швидкості 128 Кбіт/с понад пакетні МБ без обмеження.

Для збереження швидкості, передбаченої тарифним планом, надається можливість придбати додатковий пакет МБ.

Всі тарифні плани доступні для підключення в Центрах обслуговування абонентів, у офіційних дилерів, а також для активації в коробкових рішеннях.

Новини і прес-релізи