Новини

01.07.2013 12:43
Компанії «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» і Alcatel-Lucent завершили будівництво мобільної магістральної мережі IP/MPLS в Україні
Рішення IP/MPLS для мобільного транспорту від Alcatel-Lucent дозволить компанії «Інтертелеком» подолати зростаючи вимоги до смуги пропускання, а також відповідати очікуванням і потребам клієнтів.

Компанії Alcatel-Lucent (Euronext Paris і NYSE: ALU) і «ІНТЕРТЕЛЕКОМ», перший національний CDMA оператор в Україні успішно завершили будівництво по всій території України мобільної магістральної мережі IP/MPLS. Проект був запущений в 2011 році.

Рішення IP/MPLS для мобільного транспорту від Alcatel-Lucent відповідає потребам оператора з будівництва мережі, що відрізняється більш широкою функціональністю, масштабованістю та економічністю. У результаті оператор зможе надати своїм абонентам послуги найвищої якості:

- завдяки рішенню IP/MPLS для мобільного транспорту від Alcatel-Lucent оператор отримав конвергентну, масштабовану all-IP мережу, на базі якої він зможе швидко розгорнути найсучасніші телекомунікаційні послуги нового покоління за найнижчою вартістю за передачу біта інформації. Така мережа послужить основою для переходу на 4G LTE.

- «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» отримав можливість реагувати на потреби в збільшенні смуги пропускання, розгортаючи соти в оптимальних для цього точках.

- збільшена мережева ємність підтримує широкосмугові програми, що дозволить компанії «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» запропонувати своїм клієнтам найсучасніші мобільні послуги найвищої якості.

- Alcatel-Lucent встановила на мережі «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» свій сервісний маршрутизатор 7750 SR (Service Router), 7210 Service Aggregation Switch (SAS-M) і рішення 5620 SAM (Service Aware Manager), а також надала ряд інших послуг, таких як: високо- і низькорівневий дизайн мережі, конфігурування та інтеграцію.

«Провівши модернізацію нашої транспортної інфраструктури спільно з компанією Alcatel-Lucent, ми підготували свою мережу до переходу на LTE і запуску телекомунікаційних послуг нового покоління, щоб повністю відповідати очікуванням наших абонентів» - зазначив Генеральний директор компанії «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» Борис Акулов.

«Ми продовжуємо наші довгі плідні партнерські відносини з компанією «ІНТЕРТЕЛЕКОМ». Вибравши для цього важливого проекту з мережевої трансформації рішення Alcatel-Lucent, компанія «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» продемонструвала тим самим впевненість у наших можливостях вигідно й ефективно модернізувати інфраструктуру, щоб відповідати вимогам по ширині пропускання, надання удосконалених IP-послуг та позитивного користувацького досвіду»- прокоментував Глава компанії Alcatel-Lucent в Україні, Грузії та Вірменії Олексій Хахлюк.

 

 


Про компанію «ІНТЕРТЕЛЕКОМ»:

«ІНТЕРТЕЛЕКОМ» - перший національний CDMA-оператор. Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та мобільного 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EVDO Rev.A і CDMA EVDO Rev.B у всіх регіонах України. Використовуючи стандарт CDMA оператор «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» отримав значні переваги, такі як висока якість зв'язку і висока швидкість передачі даних, конфіденційність і екологічна безпека зв'язку.

 

Для забезпечення зручності використання послуг оператора та максимального рівня обслуговування оператор розвиває власні Центри обслуговування абонентів і дилерську мережу. Власні Центри обслуговування абонентів розташовані у всіх обласних центрах і низці районних центрів. Активний розвиток оператора «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» спрямований не тільки на роботу в обласних центрах і густонаселених районах області, а й на надання послуг в сільській місцевості, і покриття основних транспортних магістралей України.

На сьогоднішній день абонентська база оператора «Інтертелеком» складає більше 1 мільйона абонентів.


Про компанію ALCATEL-LUCENT (EURONEXT PARIS І NYSE: ALU):

Компанія Alcatel-Lucent, давній довірений партнер операторів зв'язку, корпоративних замовників і державних установ різних країн, є провідним новатором у галузі мережевих і комунікаційних технологій, продуктів і послуг. Компанії Alcatel-Lucent належать Лабораторії Белла (Bell Labs), один з кращих в світі науково-дослідних центрів, на рахунку якого чимало революційних відкриттів, які змінили вигляд інформаційно-комунікаційної галузі.

Інноваційні розробки Alcatel-Lucent постійно відзначаються міжнародними організаціями за їх позитивний вплив на суспільство. У 2012 році компанія Alcatel-Lucent вдруге поспіль увійшла до списку 100 провідних у світі інноваційних компаній, який щорічно складається агентством Thomson Reuters (Thomson Reuters Top 100 Global Innovators). Це стало визнанням постійних зусиль компанії з поповнення свого патентного портфеля, який є найбільшим у галузі і містить патенти світового класу. Компанія Alcatel-Lucent була також відзначена за відповідність принципам стійкого розвитку. У 2012 році компанія була названа лідером в секторі комунікаційних технологій за версією Dow Jones Sustainability Index (Індекс стійкого розвитку Доу-Джонса). Дотримуючись своєї місії - «реалізувати потенціал підключеного світу», Alcatel-Lucent c допомогою своїх інновацій прагне зробити комунікації більш екологічними, більш доступними і більш відкритими.

Працюючи по всьому світу, Alcatel-Lucent є місцевим партнером з глобальною присутністю. У 2012 році сукупний дохід Alcatel-Lucent склав 14,4 млрд. євро. Alcatel-Lucent є юридичною особою, зареєстрованою у Франції. Штаб-квартира компанії знаходиться в Парижі.

 

Новини і прес-релізи