Новини

04.06.2013 17:22
Оператор «Інтертелеком» виступив спонсором дитячого джазового фестивалю «ОКешкін джаз»
Оператор «Інтертелеком» продовжує надавати підтримку соціальним і культурним проектам, які спрямовані на розвиток і освіту дітей в Україні. 1-2 червня спеціально до Дня захисту дітей у Києві пройшов дитячий джазовий фестиваль «ОКешкін джаз».

Подію організували продюсерський центр Jazz in Kiev і Будинок освіти та культури «Майстер Клас» за підтримки Дитячого фонду ООН. На сцені джазового свята молоді дарування вдосконалювали свою майстерність, протягом двох днів працюючи спільно з професійними джаз-менами і джаз-бендами, а також покращували свої навички виступу перед великою аудиторією. Цей захід став чудовою можливістю для самореалізації та особистого зростання юних музикантів.

«Оператор «Інтертелеком» усвідомлює важливість участі у подібних заходах, які спрямовані на інтелектуальний, творчий і фізичний розвиток підростаючого покоління і надалі ми плануємо приділяти увагу подібним проектам і привертати увагу якомога більшої кількості батьків до теми безпеки дитини в мережі. Так, разом з відповідальними батьками і такими технічними рішеннями як «Батьківський контроль», ми формуємо захищений інтернет простір для навчання, розвитку та спілкування для наших дітей» - зазначив генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

Фотозвіт про захід дивіться на сайті onlinebezpeka.com

Новини і прес-релізи