Новини

01.06.2013 18:43
До дня захисту дітей оператор «Інтертелеком» подарував безлімітний 3G інтернет дитячим лікарням у всіх регіонах України.
Оператор «Інтертелеком» продовжує реалізацію проекту щодо забезпечення телекомунікаційними послугами соціально важливих дитячих установ.

Співробітники 26 дитячих лікарень, пологових будинків, санаторіїв по всій території України отримали можливість доступу в інтернет без обмеження по трафіку.

«В цьому році в рамках соціальної ініціативи оператор «Інтертелеком» забезпечив безлімітним 3G-інтернетом 26 дитячих медичних закладів, в яких до сьогоднішнього дня була відсутня можливість використовувати сучасні технології зв'язку. Швидкісний інтернет стане незамінним засобом для оперативного зв'язку з медперсоналом, способом спілкування з колегами з інших регіонів, і можливістю для проведення телеконференцій. Ми вважаємо, що забезпечувати телекомунікаційними послугами громадські та некомерційні організації, які максимально гостро потребують в них - одне з пріоритетних завдань оператора «Інтертелеком» - підкреслив генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.


IMG_3548.jpgГоловний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №2 Дзюба Ольга Леонтіївна:
«Весь колектив нашої лікарні висловлює подяку оператору «Інтертелеком» за можливість використовувати сучасні технології для поліпшення якості нашої роботи і професіоналізму співробітників. Персонал нашої лікарні становить понад 700 осіб, і завдяки інтернету з безлімітним трафіком від ТОВ «Інтертелеком» ми отримали можливість більш оперативно зв'язуватися між собою,  миттєво дізнаватися світові новинки в діагностиці та методи лікування, а крім того - проводити скайп-конференції з обміну досвідом та вирішення різних питань з колегами в інших регіонах України та за її межами. Це дозволить нашій роботі вийти на більш серйозний рівень».


Головний лікар Донецької міської дитячої клінічної лікарні №4, Назаркина Валентина Борисівна: «В Донецькій міській дитячій клінічній лікарні №4 щорічно проходять лікування понад 1000 дітей. В нашій клініці отримують лікування діти з інфекційними, загальносоматичними і фізіотерапевтичними захворюваннями. Для даних дітей необхідна різна інформація, а доступ в інтернет допоможе нашим дітям отримати великий обсяг різноманітної інформації. Дякуємо за надану можливість підключитися до бездротового Інтернету, завдяки Wi-Fi можна вирішити питання по дистанційному навчанню дітей через Інтернет в момент проходження лікування. Дитина хоче спілкуватися і треба підтримувати це бажання. Бажання спілкуватися допомагає розвитку наших дітей. Тому при наявності безкоштовного Wi-Fi зони у нашій лікарні будуть заощаджені гроші батьків та спонсорів».

Завідувач відділення травматології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Панчишин Віктор Федорович: «Я дуже вдячний компанії «Інтертелеком» за проявлену ініціативу. На сьогоднішній день інтернет є найбільшим джерелом інформації, в т.ч і професійної. Завдяки наданому безлімітному доступу до мережі інтернет лікарі нашого відділення зможуть більше дізнатися про нові ефективні методи лікування, отримати інформацію про новинки у світовій медичній практиці. В нашому відділенні перебувати близько 40 дітей, на час лікування інтернет для них є основним вікном у світ і засобом комунікації. Від всього медичного персоналу і пацієнтів відділення травматології хочу подякувати компанії за благородне починання».

Головний лікар Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні Юрій Борзенко Вікторович:
«На жаль, українська медицина в освоєнні сучасних інформаційних технологій на десятиліття відстає від країн Заходу. До цих пір далеко не кожен лікар має доступ до комп'ютера. Впровадження комп'ютерних технологій у роботу лікарів може значно підвищити продуктивність їх праці - адже чималу частину їх роботи становить робота з паперами. Окрема проблема - відсутність єдиної мережі в лікарні і відсутність доступу до Інтернету у більшості відділень лікарні. Завдяки наданню послуги безпровыдного інтернету від компанії ТОВ «Інтертелеком» відвідувачі отримають можливість використовувати інтернет доступ - що скрасить проведений час маленьких пацієнтів лікарні. А лікарям суттєво допоможе в роботі у спілкуванні із зарубіжними колегами. ЗОКДЛ висловлює подяку компанії ТОВ «Інтертелеком».

IMG_3600.jpgГоловний лікар Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Радислав Котурбаш Йосипович: «Висловлюю величезну подяку за допомогу надану компанією ТОВ «Інтертелеком», особливо відзначаючи той факт, що завдяки іноваційним рішенням від компанії «Інтертелеком» пацієнти лікарні зможуть скрасити своє перебування на стаціонарі, займатися самоосвітою, а батьки і персонал лікарні вирішити свої робочі питання які у світі комп'ютеризації та високих технологій не можливі без глобальних мереж таких як Інтернет».

Головний лікар Кіровоградської дитячої міської поликлинники № 1 М. Макєєнко: «У наш час міська дитяча поліклініка № 1, як і вся галузь охорони здоров'я, працює в умовах досить обмеженого бюджетного фінансування.
Так як при цьому поліклініка не може самостійно придбати навіть необхідного обладнання та інвентарю, особливо вагомою і значущою стає допомога поліклініці сторонніх організацій або фізичних осіб.
Ми щиро вдячні Вам особисто, і очолюваному Вами колективу за підтримку та надання безкоштовного бездротового доступу із застосуванням технології CDMA в головному корпусі поліклініки по вул. Шевченка, 36.
Сподіваємося, що плідна співпраця ТОВ "Інтертелеком" та міської дитячої поліклініки № 1 принесе значну користь загальній справі охорони та зміцнення здоров'я дітей міста»
.

Завідувач спеціалізованим дитячим офтальмологічним відділенням Луганської міської клінічної багатопрофільної дитячої лікарні №3, Бардишев Ігор Анатолійович: «В сучасній офтальмології велику роль в лікуванні та розвиток зору у дітей грає комп'ютер. Існує велика кількість розвиваючих і корегуючих зір програм, які активно використовуються персоналом та пацієнтами. Для цих цілей у відділенні обладнано невеличкий комп'ютерний клас. До сьогоднішнього дня доступ до інтернету у відділенні був відсутній, і багато програми розміщені на спеціалізованих сайтах були недоступні. Організація доступу в інтернет компанією «Інтертелеком», послужить в першу чергу не для розваги, а для зміцнення здоров'я маленьких пацієнтів».

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Черкаської дитячої поліклініки № 3 Остапчук Валентина Трохимівна: «Установка WI-FI комплекту в нашій поліклініці поліпшить роботу амбулаторно-поліклінічної служби, прискорить обмін інформацією, поліпшить зворотний зв'язок з іншими дитячими поліклініками міста». 

Головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини Андрієвська Надія Марківна:IMG_3588.jpg

«Ми щиро і сердечно дякуємо компанію «Інтертелеком» за допомогу в забезпеченні підключення до Інтернету ординаторській Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини. В нинішній час науково-технічного прогресу і активного розвитку високошвидкісних бездротових технологій ТОВ «Інтертелеком » - перший національний CDMA оператор забезпечив наше установа інтернетом з використанням технології CDMA з безлімітним трафіком і відсутністю щомісячної абонентської плати на постійних умовах.
Адміністрація будинку дитини і діти дуже вдячні компанії ТОВ «Інтертелеком» за розуміння і підтримку, а також соціальну орієнтованість у роботі».

Головний лікар Юрій Сапа Дніпропетровського центру первинної медико-санітарної допомоги №5:

«Дніпропетровський центр первинної медичної допомоги №5 протягом останніх років тісно співпрацює з оператором «Інтертелеком» у сфері надання послуг міського мобільного зв'язку, якій зараз забезпечено переважна більшість сімейних та дільничних лікарів педіатрів і терапевтів.
Ми хочемо висловити щиру подяку адміністрації ТОВ «Інтертелеком» за надання на безоплатній основі апаратури для швидкісного безлімітного бездротового доступу до інтернет. Це прояв благодійності є найкращим подарунком для лікарів і маленьких пацієнтів на передодні святкування Міжнародного дня дитини».
 

Головний лікар Львівського перинатального центру Лариса Янів:

«До сьогоднішнього дня обмін інформацією (відео, фото), що стосується оперативної роботи в нашому центрі, вимагав додаткових зусиль і додаткову витрату часу. В деяких випадках для вирішення ускладнених ситуацій необхідно оперативно підключати фахівців з інших міст. З появою послуги інтернет від ТОВ «Інтертелеком» у Перинатальному центрі відкриваються нові можливості, як для лікарського персоналу, так і для відвідувачів/пацієнтів Центру».

Головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Богданова О.В.:

«Висловлюю Вам слова щирої вдячності за надану допомогу в організації Wi-Fi зони у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, відділення патології новонароджених та недоношених дітей Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Підключення інтернету прискорить і полегшить медперсоналу вищевказаних відділень отримувати й обмінюватися інформацією з колегами, дасть можливість обслуговувати ургентні виклики в усі райони області, консультувати в он-лайн режимі, до приїзду виїзної невідкладної реанімаційної бригади. Отримувати консультації від фахівців ЛПУ 4 рівня акредитації, а так само забезпечувати безперервну післядипломну освіту лікарів і середнього медперсоналу. Забезпечення співробітників відділення бездротовим доступом до інтернету дозволить брати участь медперсоналу в міжнародної (США-Україна) он-лайн конференції «сітка лікарів».

IMG_3587.jpgГоловний лікар Обласної дитячої клінічної лікарні №1 у м. Харків Піонтковська Оксана Володимирівна:

«Подарунок від компанії «Інтертелеком» до Міжнародного дня захисту дітей вигляді організації безкоштовної Wi-Fi зони - це можливість доступу до найрізноманітнішої пізнавальної, освітньої, розважальної і спеціалізованої медичної інформації, яким з радістю будуть користуватися і самі діти, і їх батьки, і співробітники нашої лікарні. Колектив і керівництво Обласної дитячої клінічної лікарні №1 висловлює величезну подяку компанії «Інтертелеком» за підтримку та соціальну орієнтованість у роботі».

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Гуцул Іван Володимирович:

«Хочеться щиро подякувати компанію «Інтертелеком» за допомогу в інтернетизації лікарні. В нинішній час науково- технічного прогресу і активного розвитку високошвидкісних безпровідних технологій ТОВ «Інтертелеком» - перший національний СDМА оператор забезпечив травматологічне відділення Хмельницької міської дитячої лікарні інтернетом з використанням технології СDМА з безлімітним трафіком та відсутністю щомісячної абонентської плати. Керівництво лікарні і діти дуже вдячні компанії за розуміння і підтримку, а також соціальну орієнтованість у роботі».

Головний лікар КУ «Дитячої міської лікарні №3» у м. Одеса Артемова Е. Н.:

«Міська Дитяча лікарня №3» надає медичну допомогу дітям всіх категорій  м. Одеси, а також дітям з дитячих будинків, вихованцям шкіл-інтернатів, міських притулків, санаторіїв. Це діти-інваліди, ВІЛ - інфіковані, постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти із соціально незахищених сімей.

Під час інформаційних технологій для швидкого і якісного надання послуг потрібен доступ до мережі інтернет. Це зменшує час на пошук інформації, через інтернет ми оновлюємо протоколи лікування, діагностики, обмінюємося думками. Це засіб, який вже не є розкішшю, а гострою необхідністю.

Установка wi-fi зони без обмеження трафіку в приймальному відділенні нашої лікарні дозволить лікарям постійно підвищувати свою кваліфікацію, а маленьким пацієнтам підтримувати зв'язок із зовнішнім світом. Спасибі компанії ТОВ «Інтертелеком» за надання такої необхідної нам допомоги».

Головний лікар обласної інфекційної лікарні м. Ужгород Поляк Михайло Амброзийович, Завідувач дитячим відділенням лікарні Мар'ян Семенович Мальчицький:

«Керівництво лікарні дякує компанію Інтертелеком за надану допомогу. Тепер доступ до інтернету по Wi Fi технології зробить юним пацієнтам ще більш комфортним перебування на лікуванні у відділенні, а вимушені обмеження для них стануть менш обтяжливими завдяки безпроводному інтернету від Інтертелеком».

Головний лікар Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні Григорій Корицький Іванович: «Наша лікарня працює з 1965 року і є єдиною установою в Тернопільській області, яка надає багатопрофільну допомогу дітям. Щороку до нас за допомогою звертаються близько 12 000 дітей. Це дуже відповідальна і важка робота. Сподіваємося, що ваш подарунок - безкоштовний WI-Fi на території лікарні допоможе нашим маленьким пацієнтам та їх батькам більш комфортно себе почувати у нас. Спасибі компанії «Інтертелеком»

Головний лікар Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Андрійчук Роман Георгійович:

«Наша лікарня - це багатопрофільний і високоспеціалізований заклад для дітей віком від народження до 18 років. На базі нашої лікарні одночасно може перебувати до 265 дітей в день. І для деяких лікарня стає місцем тривалого перебування. З Вашою послугою Wi-Fi перебування у нас нашим маленьким пацієнтам буде набагато приємніше, так як сучасні діти не можуть і дня без інтернету».

Завідуюча відділенням педіатрії №1 КЗ ГБН 5 ЦОЗМД м. Севастополь Шавейко Світлана Євгенівна:

«1-го червня весь світ відзначає день захисту дітей. У міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі - це це символ нашого спільного дому. Для того, щоб життя наших дітей у цьому будинку стало більш цікавим і захоплюючим, компанія Інтертелеком в рамках благодійної акції встановила зону WI-FI у відділенні педіатрії №1 КЗ «ДБН 5 ЦОЗМД».

Головний лікар Миколаївської міської дитячої лікарні №2 Плиткин Олександр Юрійович:

«Сердечно дякуємо компанії «Інтертелеком» за проведену соціальну акцію «Комплект 3G в лікарню». Тепер у нас з'явилася можливість використовувати інтернет по всій території лікарні, з будь-якого пристрою, за технологією wi-fi. Приємно, що до свята, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей компанія «Інтертелеком» подумала і подбала про дітей, надала можливість їм спілкуватися з друзями і рідними які не можуть перебувати поруч, за допомогою мережі інтернет».

Заступник головного лікаря пологового будинку № 1 м. Сімферополь Довгань Людмила Василівна:  

Новини і прес-релізи