Новини

29.04.2013 17:40
Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1 доступний у коробковому рішенні через сайт
Оператор Інтертелеком починає продаж через сайт найшвидшого мобільного 3G-інтернету у коробковому рішенні «Мобільний Wi-Fi роутер»

Коробкове рішення «Мобільний Wi-Fi роутер» від «Інтертелеком» - відмінна пропозиція для тих, кому важливо бути мобільним і мати постійний доступ до інтернету на високій швидкості. Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1, який входить в комплект коробкового рішення, працює за інноваційною технологією EVDO Rev.B на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Використання даної технології дозволяє переглядати відео, завантажувати музику, обмінюватися фотографіями та малюнками, спілкуватися в соціальних мережах в реальному часі без затримок завантаження.

Компактний і автономний мобільний Wi-Fi роутер вільно вміщується в кишені і дозволяє швидко створити мобільну зону інтернет доступу радіусом до 10 м і підключити до інтернету до 8 пристроїв з підтримкою технології Wi-Fi: мобільний телефон, смартфон або планшет будь-якого стандарту, ноутбук і комп'ютер.

При активації коробкового рішення абоненти отримують бонус - 100 днів безлімітного інтернету безкоштовно, а також можливість підключити антивірусну програму «Антивірус Dr.Web» зі знижкою 50% на 360 днів використання.

Вартість Wi-Fi коробкового рішення 799,00 грн.
Новини і прес-релізи