Новини

08.04.2013 16:17
«Інтертелеком» запустив інтернет сайт, присвячений безпеці дітей в інтернеті.

Запуск спеціалізованого ресурсу «Дитячий 3G інтернет» є ще одним кроком у побудові співтовариства відповідальних батьків. На сторінках сайту є корисна інформація про можливі загрози та небезпеки в інтернеті, принципи безпечної дитячої поведінки і спілкування в онлайні, каталог корисних сайтів для дітей, а також поради дитячого психолога.

«У сучасному інформаційному суспільстві, де не можливо вже уявити собі життя без доступу в інтернет, батьки все частіше стикаються з проблемою безпеки своєї дитини в онлайн-середовищі. З одного боку, ми ясно розуміємо, що інтернет сьогодні необхідний для всебічного розвитку дитини і «повноти» отриманих ним знань. У той же час, ми щодня зустрічаємося з «сумнівним» вмістом в мережі і небезпечними для дитячого світогляду сайтами. Наші фахівці вже створили технічне рішення, яке дозволяє обмежити споживання «небезпечного» контенту дітьми, незалежно від наявності антивірусного захисту і складних програм батьківського контролю на комп'ютері, ноутбуці або планшеті дитини, і сьогодні ми переходимо до наступного етапу на шляху до безпечного інтернету.

Просте обмеження і заборона не буде ефективним, якщо батьки не будуть пояснювати дітям, чому це необхідно. Є ціла низка питань з етики спілкування в мережі, які мають бути прояснені дитині, та уроків безпечної поведінки у віртуальній реальності, які діти повинні засвоїти, до того, як отримають доступ в інтернет. І ця освітня робота багато в чому залежить від знання і розуміння батьками цієї проблематики» - прокоментував запуск сайту генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Акулов.

Крім прикладної інформації проект пропонує готове рішення, що робить перебування дітей в інтернеті захищеним і безпечним. Ресурс «Дитячий 3G інтернет» містить вичерпну інформацію щодо унікального рішення, яке дозволяє зробити інтернет для дитини надійним і захищеним від потенційно небезпечного вмісту. Це спеціальна пропозиція «Дитячий 3G інтернет» в коробковому рішенні для використання якісного і захищеного інтернет доступу дітьми на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.

Простий у використанні USB-модем зі спеціальним «дитячим» тарифним планом, дає дитині доступ в інтернет для розвитку та навчання й захищає від 23 категорій сайтів, які несуть в собі загрозу для юних інтернет-користувачів.

Для перших покупців коробкового рішення «Дитячий 3G інтернет» Інтертелеком пропонує спеціальну акційну пропозицію, яка дозволить за максимально вигідною вартості почати використовувати безпечний 3G інтернет.

Більше інформації про захист вашої дитини в мережі onlinebezpeka.com.

Новини і прес-релізи