Новини

01.04.2013 15:56
Вигідні пропозиції для початку використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні
Почніть використовувати мобільний 3G інтернет оператора «Інтертелеком» і насолоджуйтесь свободою безмежного спілкування в інтернеті і зручністю онлайн-сервісів, де б ви не були.


site_176.jpgПридбайте Rev.A модем від 1 гривні для використання мобільного 3G інтернет доступу на найширшій зоні покриття в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Детальніше про умови акції

 
 

Для отримання максимально комфортного доступу до мобільного 3G інтернету придбайте Rev.B модем за акційною ціною від 99 гривень для використання найшвидшого 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Детальніше про умови акції для нових абонентів і для діючих абонентів.

 
 


Wi-Fi комплект дозволить забезпечити квартиру, будинок і офіс мобільним інтернетом за технологією Wi-Fi. Рішення дозволить використовувати смартфон, планшет, ноутбук і будь-який інший пристрій, що підтримує технологію Wi-Fi на одному тарифному плані оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше.

Додатково оператор «Інтертелеком» пропонує рішення, яке дозволяє організувати Wi-Fi зону в автомобілі - рішення «Wi-Fi в авто».
komplekt306.jpg

 

 

 

Використовуйте «Максимум інтернету» і отримуйте в 2 рази більше трафіку. Акційна пропозиція дозволяє всім користувачам з фіксованим обсягом щомісячного трафіку подвоїти пакетний трафік за 50% абонентської плати. Детальніше про акцію.

 

 

 

Антивірус Dr. Web - акційна пропозиція для використання безпечного мобільного 3G інтернету. Підключайте послугу «Антвірус Dr.Web» в перші 30 днів з дня підключення і отримайте 50% знижку для використання антивірусного захисту протягом наступних 12 місяців. Додатково при створенні першої антивірусної підписки абоненти отримують 30 днів безкоштовного пільгового використання антивірусного захисту. Дізнатися детальніше про акційний реченні «50% знижка на послугу «Антивірус Dr.Web».
Новини і прес-релізи