Новини

01.04.2013 14:46
Найзручніший прямий міський номер з акційними умовами від оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» пропонує вигідні умови для тих, хто збирається почати використання зручного прямого міського номера. У розпал весни зробіть своє життя яскравим і насиченим спілкуванням та новими враженнями з телекомунікаційними послугами від оператора «Інтертелеком».

daed76cc6f00986f36b3b3d28572f17a.jpeg_333x454.jpeg100 днів безлімітного 3G інтернету при покупці смартфону за 399 гривень

При підключенні найзручнішого прямого міського номера абоненти отримують можливість придбати сертифікований 3G смартфон Alcatel One Touch 990C або Huawei Ideos C8150 за акційною вартістю від 399 гривень і отримати у подарунок 100 днів безлімітного 3G інтернет доступу. Не платіть за інтернет та використовуйте голосові послуги на максимально вигідних умовах з тарифними пропозиціями від оператора «Інтертелеком». Детальніше про умови акції.

 

 

 

 

Alcatel_One_Touch_213.jpg

Економія при покупці телефону

Придбайте сертифіковані телефони від 1 гривні за умовами акції «Телефон за 1 гривню» і використовуйте всі переваги найзручнішого прямого міського номера - можливість без обмежень спілкуватися в своєму місті та суттєво економити при дзвінках на всі напрямки. Детальніше про умови акції.

 

 

«Бонус при підключенні» до 225 гривень для використання послуг


Економте зі старту при використанні найзручнішого прямого міського номера та послуг оператора «Інтертелеком» на максимально вигідних умовах. Детальніше про умови акції.

 

«Мега бонус»

Власники смартфонів тепер можуть заробляти на вхідних дзвінках. Отримуйте бонусні МБ за кожну хвилину вхідного дзвінка і використовуйте всі переваги мобільного 3G інтернету від оператора Інтертелеком на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Детальніше про умови акції.
Новини і прес-релізи