Новини

16.03.2013 09:00
12 років роботи на ринку телекомунікаційних послуг України. Звернення генерального директора Б.М. Акулова
Шановні абоненти та партнери компанії!

Дванадцять років тому, 16 березня 2001 року оператор «Інтертелеком» підключив першого абонента до власної телекомунікаційної мережі в Одеській області. За період своєї роботи оператор розширив територію надання послуг з однієї області до всіх регіонів України і в 2011 році став національним CDMA оператором з самою широкою зоною покриття 3G в Україні.
 
З гордістю хочу відмітити, що у 2012 році за підсумками дванадцяти років роботи оператор «Інтертелеком» подолав рубіж в 1.000.000 абонентів. Ця подія є важливою не тільки для нашої компанії, але і для українського ринку мобільного зв'язку в цілому. Виконання цього завдання стало можливим завдяки праці всього колективу компанії, ключовою цінністю в роботі якого є надання абонентам інноваційних, корисних та зручних послуг.
 
Надання новітніх послуг є основним завданням оператора «Інтертелеком» для того, щоб разом з абонентами робити впевнені кроки в сучасний світ телекомунікацій, де нові технології та інноваційні рішення з'являються зі стрімкою швидкістю. Деякі з них значною мірою змінюють сучасний світ. Сьогодні технології безпровідного зв'язку дозволяють долати кордони та відстані між людьми і дають свободу передачі інформації, яка дозволяє збільшити ефективність праці, прибутковість бізнесу і якість повсякденного життя. Щодня співробітники «Інтертелеком» докладають максимум зусиль, щоб абонентам компанії було ще більш комфортно користуватися послугами, а спілкування приносило більше радості.
 
Я дякую кожному абоненту, який довірив нам можливість забезпечити його послугами зв'язку. Сьогодні, озираючись на пройдений шлях, ми з оптимізмом дивимося вперед, у наших планах впровадження нових технологій, сервісів і послуг для абонентів. Разом з абонентами та партнерами компанії ми готові долати нові рубежі в розвитку нашої компанії і ринку телекомунікацій України в цілому.

Генеральний директор ТОВ «Інтертелеком» Акулов Б. М.
Новини і прес-релізи