Новини

15.03.2013 13:17
12 років «Інтертелеком». Подарунки всім абонентам до Дня народження оператора

16 березня виповнюється 12 років з дня підключення першого абонента до мережі оператора. «Інтертелеком» висловлює подяку всім своїм абонентам за довіру та вибір. До Дня народження з 15 по 17 березня всі існуючі та нові абоненти оператора можуть взяти участь в акції «Подарунки від Інтертелеком».

• Підключення за 1 грн. на тарифні плани «Гіга-день» і «Турбо-день»: нові інтернет-абоненти, які підключаються до мережі оператора «Інтертелеком» з 15 по 17 березня, зможуть скористатися кращими тарифними пропозиціями для щоденного використання мобільного 3g-інтернету, мінімізувавши витрати на підключення.

• «Золотий номер з 50%» і «Номер за вибором з 50% знижкою»:  приходьте 15-17 березня в центри обслуговування підключайте найзручніший міський номер від оператора «Інтертелеком» і купуйте красиві  номери зі знижкою 50%.

• «1000 МБ в подарунок» - для абонентів голосових тарифних планів прямої обласної, районної та мобільної нумерації, а також абонентів інтернет тарифних планів, дозволить отримати 1000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Вартість активації бонусного трафіку - 0 грн.

• «Вільна ніч зі знижкою» для нових та існуючих абонентів дозволить отримати 30 ГБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с у нічний час (з 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості мобільного доступу в інтернет вночі  для завантаження файлів і важкого контенту. Вартість активації акційної послуги складає 22,50 грн.

• «Вільний день» за 0 грн на весь березень. Всі абоненти інноваційного оператора «Інтертелеком», які  є користувачами смартфонів, зможуть  гідно оцінити всі переваги сучасного мобільного інтернет доступу 3G на швидкості до 3,1 Мбіт/с, підключивши з 15 по 17 березня додаткову послугу «Вільний день у подарунок». Плата за підключення послуги в ці дні становить 0 грн., як і плата за щоденний пакетний трафік до 300 МБ, використаний протягом березня.

• «Святкові хіти до дня народження Інтертелеком» за 1 грн. на 30 днів. Абоненти можуть замовити собі мелодії, або подарувати мелодію своїм друзям, які користуються зручними послугами  голосового зв'язку від оператора «Інтертелеком». Акційний каталог буде доступний 15-17 березня 2013 року. Дізнатися докладніше можливо в системі самообслуговування абонентів (АССА).

Детальніше про акцію «Подарунки від Інтертелеком».

Новини і прес-релізи