Новини

01.03.2013 15:00
Оператор «Інтертелеком» вводить нові тарифи для використання 3G інтернету на ноутбуках і планшетах.
Оператор «Інтертелеком» вводить тарифну лінійку 3G Старт для використання 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с, тарифні плани Турбо-день для використання 3G інтернет доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с, а також тарифний план для планшетів «3G Планшет».

Тарифні плани для ноутбука і комп'ютера. 

Тарифний план 3G Старт - оптимальний тариф без абонентської плати для періодичного використання 3G інтернет доступу у відрядженні або переміщенні по місту. Швидкість інтернет доступу при використанні тарифного плану - до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття мережі 3G у Україні. Вартість 1 МБ завантаженої/переданої інформації становить 9 копійок з ПДВ.

Тарифний план 3G Старт 30 - тариф з пакетним трафіком для періодичного використання пошти, соціальних мереж або серфінгу на швидкості до 3,1 Мбіт/с зі щомісячною абонентською платою в розмірі 30 гривень з ПДВ. Розмір пакетного трафіку становить 550 МБ на місяць.

Тарифний план 3G Старт 60 - тариф з пакетним трафіком для регулярного використання 3G інтернет доступу в поїздках, відрядженнях або переміщеннях по місту, щоб завжди бути на зв'язку зі своїми близькими і друзями, партнерами та колегами. За умовами тарифного плану абоненту нараховується 2000 МБ трафіку для використання на найширшій зоні покриття 3G (швидкість до 3,1 Мбіт/с)

 

Популярний «Гіга-день» у режимі «Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с - «Турбо-дні».

«Турбо день 100» - тарифний план для регулярного використання найшвидшого 3G інтернет доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с. За умовами тарифного плану абоненту нараховується щодня 500 МБ трафіку. Абонентська плата становить 100 гривень місяць. 

«Турбо день 200» - тарифний план для максимального використання найшвидшого 3G інтернет доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с. За умовами тарифного плану абоненту нараховується щодня 1500 МБ трафіку. Абонентська плата складає 200 гривень з ПДВ в місяць.

 

Тарифний план для планшетів.

Тарифний план «3G планшет» дозволить використовувати планшет максимально зручно по всій території покриття оператора «Інтертелеком» на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Використання планшетів з 3G інтернетом дозволяє насолоджуватися інтернет доступом на найширшій зоні покриття 3G, використовуючи звичні сервіси - перегляд відео, прослуховування музики і перегляд картинок. За умовами тарифного плану абоненти отримують можливість використовувати мобільний інтернет 3G за ціною 5 коп./МБ за щоденну абонентську плату 1 гривня з ПДВ.

Абоненти при підключенні можуть взяти участь в акції «3G модем за 1 гривню» або «Мобільний Wi-Fi роутер і 100 днів безлімітного 3G інтернет доступу» та придбати 3G модем для використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с або мобільний Wi-FI роутер для використання інтернет доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Новини і прес-релізи