Новини

01.03.2013 14:35
Нові тарифні плани для використання найзручнішого прямого міського номера від оператора «Інтертелеком».
Оператор «Інтертелеком» представляє нову лінійку тарифних планів для використання найзручнішого прямого міського номера у всіх регіонах України з 1 березня 2013 року.

Абонентам доступні для підключення 5 тарифних планів з прямим обласним і районним номером.

 

Тариф «Зручний міський +» - бюджетний тарифний план, який дозволяє абонентам максимально вигідно використовувати прямий районний номер для вхідних дзвінків та спілкуватися з абонентами оператора «Інтертелеком». За умовами тарифного плану абонентам щомісяця доступний наступний набір передплачених послуг - 100 хвилин для дзвінків на місцеві номери. Абонентська плата за використання тарифного плану становить 15 гривень з ПДВ.

Тариф «500 хвилин» - тарифний план, який дозволяє використовувати прямий міський номер (обласної та районної нумерації) і отримати достатній обсяг хвилин для спілкування з місцевими номерами в розмірі 500 хвилин. Спілкування всередині мережі оператора «Інтертелеком» безлімітне і безкоштовне. Абонентська плата за використання тарифного плану становить 30 гривень з ПДВ.

Тариф «Всі мережі» - тарифний план для спілкування з абонентами мобільних операторів, у тарифному плані знижена ціна на спілкування з абонентами мобільних операторів України і становить 0,25 грн. з ПДВ у межах 150 хвилин на місяць. Додатково у абонентів, які вибирають тарифний план «Всі мережі» безлімітне спілкування з абонентами оператора «Інтертелеком», а також 2500 хвилин для дзвінків на місцеві номери, 1000 МБ трафіку для використання мобільного 3G інтернету (швидкість до 3,1 Мбіт/с) на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

Тариф «Non stop» - тарифний план для максимального спілкування і використання послуг оператора «Інтертелеком» по всій території України. Пакетна пропозиція включає 15 000 хвилин для дзвінків на місцеві номери, 300 хвилин по 0,25 грн. з ПДВ для дзвінків на номери мобільних операторів, а так само 2000 МБ мобільного трафіку 3G інтернет доступу (швидкість до 3,1 Мбіт/с) на самій широкій зоні покриття мережі 3G у Україні.

Тариф «3G Смартфон» для використання на смартфоні і комунікаторі голосових послуг з прямим міським номером і 3G інтернет доступом максимально зручно. За умовами тарифного плану абоненти отримують 1000 хвилин для дзвінків на місцеві номери в місяць і 200 МБ щодня для використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Швидкість інтернет доступу дозволяє використовувати смартфон на максимальному рівні, відкриваючи для себе мультимедійні сервіси, спілкування в соціальних мережах, обмін фотографій, а також можливість використовувати величезну кількість програм для роботи, хобі і захоплень.

Відкривайте нові можливості спілкування з оператором «Інтертелеком». 

При підключенні на тарифні плани абоненти можуть прийняти участь в акції «3G Смартфон за 399 гривень і 100 днів безлімітного 3G інтернету» і «Мобільний телефон за 1 гривню»  і придбати смартфон або мобільний телефон за зниженою ціною.

Новини і прес-релізи