Новини

12.02.2013 15:00
Важлива інформація для абонентів СП ТОВ «ІТК» та ТОВ «Восток Телеком».
Шановні абоненти, команда «Інтертелеком» вдячна вам за перехід в нашу мережу і рада вітати вас в мережі першого національного CDMA оператора зв'язку в Україні. З 1.04.2013 ваші абонентські номери будуть переведені в білінгову систему оператора «Інтертелеком», що дозволить вам повноцінно використовувати послуги оператора, і відкриє для вас ряд нових можливостей.

Інфраструктура оператора « Інтертелеком » включає в себе 69 власних магазинів і більше 2 000 дилерських торгових точок у всіх регіонах України. В них ви завжди зможете отримати повний комплекс телекомунікаційних сервісів і вирішити всі питання, що цікавлять вас. До ваших послуг більше 100 тисяч пунктів поповнення рахунку, що робить оплату послуг оператора максимально комфортною.

За рахунок суттєвого розширення зони покриття ви зможете користуватися на значно більшій території України, у великій кількості районних центрів, сіл і селищ. Технологія EVDO Rev.B дозволить вам отримати найшвидший мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Покриття «Інтертелеком» забезпечено більш ніж в 5 500 населених пунктів України і основних транспортних магістралей країни.

Приєднуючись абонентської бази «Інтертелеком», яка зараз перевищує 1 млн. 200 тисяч абонентів, ви отримуєте можливість істотно розширити сферу свого спілкування всередині мережі, не збільшуючи витрат на зв'язок. Ви зможете вибрати найбільш оптимальне рішення з асортименту новітніх мобільних пристроїв, без яких важко уявити життя сучасної людини.

Високий рівень сервісу, що надається оператором Інтертелеком, забезпечується цілодобовою підтримкою контакт центру, онлайн-консультування і системою самообслуговування широкого функціоналу.

Багаторічний досвід в реалізації телеком проектів різного рівня дозволяє надати корпоративним абонентам широкий перелік комплексних рішень з урахуванням особливостей конкретної галузі та виду бізнесу.

Ми сподіваємося, що ви оціните всі переваги і вигоди статусу абонента компанії «Інтертелеком» так само, як це вже зробили більше мільйона абонентів по всій Україні.

Пропонуємо вам ознайомитися зі змінами в обслуговуванні особових рахунків та абонентських номерів:

1.  Автоматична зміна тарифних планів СП ТОВ «ІТК» і ТОВ «Восток Телеком» на тарифні плани з максимально близькими і більш вигідними для вас умовами пакетних пропозицій і абонентської плати. Особливо відзначимо, що зміна тарифних умов торкнеться лише відносно невеликого числа абонентів. Необхідність переведення частини абонентів на нові умови пов'язана з особливостями білінгу компанії «Інтертелеком». Більшість користувачів будуть продовжувати користуватися тарифами на колишніх умовах. Ознайомитися з інформацією про зміну ви можете на офіційних сайтах оператора «Інтертелеком» і «CDMA Україна». Також абоненти СП ТОВ «ІТК» і ТОВ «Восток Телеком» можуть самостійно перейти на будь-який з доступних комерційних тарифних планів оператора «Інтертелеком». Вартість зміни становить 0 грн. і здійснити перехід можна в автоматизованій системі самообслуговування абонентів (АССА)  оператора «Інтертелеком» з 01.03.2013.

2.  Зміна коду клієнта (номери особового рахунку) - у всіх особових рахунках які починалися з «1» перша цифра буде замінена на «9». Наприклад, код клієнта «1234567» стане «9234567». Будь ласка, будьте уважні при поповненні особових рахунків.

3.  Телекомунікаційні послуги будуть надаватися абонентам на умовах повної передоплати. Для подальшого використання послуг голосового зв'язку та мобільного 3G-інтернету просимо вас з 1 квітня 2013 року поповнювати особовий рахунок заздалегідь не пізніше першого числа нового місяця на суму, достатню для сплати абонентської плати і для планованого обсягу споживання послуг на наступний період.

Подивитися доступні способи поповнення рахунку.

Для абонентів юридичних осіб можлива кредитна форма розрахунків. Для цього куратору корпорації необхідно звернуться у відділ по роботі з корпоративними клієнтами і замовити дану послугу.

Для абонентів фізичних осіб у найближчій перспективі буде доступна кредитна форма обслуговування. Кредитний ліміт буде надаватися абонентам на підставі попередньої історії платежів, використання послуг і стажу абонента.

Обслуговування всіх без винятку абонентів ТОВ «Інтертелеком» здійснюється на умовах повної передоплати. Згідно з положеннями чинного законодавства оператор зобов'язаний надавати телекомунікаційні послуги на умовах, однакових для всіх споживачів, крім тих, яким законом надано відповідні пільги. Умови абонентського обслуговування у ТОВ "Інтертелеком" є публічними. З текстом договору на надання телекомунікаційних послуг можна ознайомитися тут.

Підтвердження і прийняття умов даного договору з боку абонента є будь-яке здійснене дії зі свого номера (вхідний або вихідний дзвінок, відправка SMS, поповнення рахунку і т.п.).

Також абоненти можуть звернутися в найближчий Центр обслуговування і переукласти договір з оператором "Інтертелеком".

4.  Додаткова послуга «Гудок» надаватиметься на умовах додаткової послуги «Мобільний хіт», яка дозволяє встановити улюблену мелодію з каталогу розміром більше 10 000 композицій або завантажити власне музичне привітання замість гудків очікування. Абонентська плата за користування послугою становить 0 грн. Додатково оплачуються мелодії для послуги. Дізнатися детальніше про послугу.

5.  Надання додаткових послуг «Світ на зв’язку», «Виклик за паролем» тимчасово припинено. Про можливості подальшого використання даних додаткових послуг абоненти будуть проінформовані додатково.

 

Додаткові питання щодо змін і консультації можна отримати в Центрі інформаційної підтримки по телефону:  094 333 33 33 (цілодобово) або он-лайн

*Правова інформація ст. 633 Цивільного кодексу України, п. 2.2 рішення НКРЗІ від 29.11.2012 р. № 624 "Про затвердження основних вимог до договору на надання телекомунікаційних послуг"

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ) від 08.11.2012 р. № 571 "Про регулювання номерного ресурсу" у СП ТОВ «ІТК» і ТОВ «Восток Телеком» був вилучений номерний ресурс і перерозподілений на ТОВ «Інтертелеком» для подальшого обслуговування.

Новини і прес-релізи