Новини

11.02.2013 19:19
Подарунки до дня всіх закоханих від оператора «Інтертелеком».
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні пропозиції для абонентів оператора в День Святого Валентина. Порадуйте себе приємними послугами від оператора «Інтертелеком» для спілкування з коханими.

  • «1000 МБ в подарунок» - для абонентів голосових тарифних планів прямої обласної, районної та мобільно] нумераці], а також абонентів інтернет тарифних планів дозволить отримати 1000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Вартість активації бонусного трафіку - 0 грн. з ПДВ. В акції можуть взяти участь нові та існуючі абоненти оператора «Інтертелеком». Скористатися бонусними 1000 МБ можна протягом 30 днів з моменту активації.
  • «Вільна ніч зі знижкою» для нових та існуючих абонентів дозволить отримати 30 ГБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с у нічний час доби (від 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості мобільного доступу в інтернет у нічний час доби для завантаження файлів і важкого контенту. Вартість активації акційної послуги складає 22,50 грн. з ПДВ.
  • «Мобільний хіт» і акційний каталог мелодій «Хіти для закоханих» за ціною 1 гривня з ПДВ на 30 днів. Абоненти можуть замовити собі мелодії, а також подарувати мелодію близькій людині, яка використовує зручні послуги голосового зв'язку від оператора «Інтертелеком». Акційний каталог буде доступний протягом усього дня 14 лютого 2013 року. Дізнатися докладніше і прослухати мелодії можливо за номером *448 і в системі самообслуговування абонентів (АССА).

Дізнатися детальніше про акційні пропозиції доступні 14 лютого 2013 року.

Новини і прес-релізи