Новини

29.01.2013 10:31
Розширення мережі в місті Волочиськ Хмельницької області.
Оператор «Інтертелеком» ввів у комерційну експлуатацію телекомунікаційну мережу в місті Волочиськ Хмельницької області.

Номерна ємність мережі «Інтертелеком» в даному населеному пункті становить тисячу номерів: (3845) 49000 - 49999. Тепер жителі міста Волочиськ зможуть підключитися до мережі «Інтертелеком», отримати прямий міський номер і мобільний номер в одному пристрої.

Введення нумерації прямих районних номерів оператора «Інтертелеком» надає нові можливості для абонентів - безкоштовні і безлімітні дзвінки всередині мережі, вигідна вартість дзвінків на місцеві, мобільні і міжнародні номери і мобільний 3G інтернет на найширшій зоні покриття 3G. Послуги оператора «Інтертелеком» з прямим районним номером дозволять об'єднати домашній, робочий та мобільний телефон в одному пристрої і отримати найзручніший прямий міський номер в Україні.

Тарифні пропозиції «Місто на зв'язку 10» та «Зручний міський» дозволять отримати послуги якісного зв'язку, вигідні тарифи для дзвінків на місцеві номери, на номери мобільних та міжнародних операторів, а також прямий районний номер за мінімальну абонентську плату від 10 гривень.

Обладнання, на якому можливе використання зручних голосових послуг - це новітні смартфони від 399 грн і мобільні телефони від 1 грн при підключенні за умовами акції «Телефон за 1 грн».

Почати використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет в Україні на максимальній швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с вигідно з акцією «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321u-1 від 399 грн і 100 днів безлімітного інтернету». Умови акції дійсні до 28.02.2013.

Адреса Центру обслуговування абонентів в місті Хмельницький:

вул. Проскурівська, 1
графік роботи: понеділок-п'ятниця, з 10:00 до 19:00, субота-неділя - вихідний

Новини і прес-релізи