Новини

23.01.2013 13:44
Найшвидший мобільний Wi-Fi роутер та «100 днів безлімітного інтернету» від оператора «Інтертелеком».
Оператор «Інтертелеком» першим на ринку представляє Wi-Fi роутер з підтримкою технології EVDO Rev.B для використання найшвидшого 3G інтернет доступу в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с одночасно на 5 пристроях з підтримкою технології Wi-Fi.

e5331-120621135519.jpgПристрій призначений для роботи за технологією EVDO Rev.B (до 14,7 Мбіт/с), а також підтримує технологію EVDO Rev.A (до 3,1 Мбіт/с).

Мобільний Wi-Fi роутер вразить кожного абонента своїми маленькими розмірами і зручністю використання - роутер легко поміщається в кишені або сумці, працює до 4,5 годин від батареї та забезпечує радіус дії до 10 метрів. До того ж роутер Huawei EC5321 дозволяє забезпечити інтернет доступом до 8 пристроїв за технологією Wi-Fi - смартфон будь-якого стандарту, планшет з Wi-Fi модулем, а також ноутбук і комп'ютер. Дизайн і ергономіка пристрою роблять мобільний Wi-Fi роутер зручним для щоденного використання.

Розмір пристрою - 92,8 мм х 60мм х 13,8 мм, вага складає 150 грам.

Тільки до кінця лютого 2013 року при придбанні пристрою та підключення до тарифних планів, які працюють за технологією EVDO Rev.A (швидкість до 3,1 Мбіт/с) і EVDO Rev.B (швидкість до 14,7 Мбіт/с), абоненти отримують можливість взяти участь в акції та отримати 100 днів безлімітного 3G інтернет доступу у подарунок.

100 днів безлімітного 3G інтернет доступу дозволять забезпечити інтернет доступом усі пристрої з підтримкою технології Wi-Fi - мобільні телефони та смартфони будь-якого стандарту, планшети, ультрабуки та ноутбуки в будь-якій точці покриття 3G інтернет доступу оператора «Інтертелеком». Підготуйте себе до яскравої весни з оператором «Інтертелеком».

Для комфортного використання мобільного Wi-Fi роутера рекомендується використовувати тарифні пропозиції найшвидшого 3G інтернет доступу «3G Турбо» і «3G Турбо Вільний доступ», а також тарифну опцію «3G Турбо кнопка» для інших тарифних пропозицій. Починайте використовувати інноваційні послуги від оператора «Інтертелеком» прямо зараз.

Оператор вводить акційні умови для абонентів, які хочуть заощадити на підключенні зі старту використання послуг. За умовами акції «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321 u-1 від 399 грн і 100 днів безлімітного інтернету» вартість пристрою становить від 399 гривень з ПДВ при підключенні до оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про умови акції.

Придбати пристрій можливо в Центрах обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком».

Новини і прес-релізи