Новини

01.01.2013 10:35
Акційні пропозиції при підключенні в перший місяць 2013 року
Оператор «Інтертелеком» вводить спеціальні пропозиції для абонентів, які підключаються до послуг оператора в січні 2013 року на інтернет тарифні пропозиції.

При придбанні 3G модему (Huawei EC 156 або Huawei EC 176) абоненти отримують бонусні 2000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття.

3G модеми Huawei EC 156 і Huawei EC 176 максимально зручні для використання мобільного 3G інтернету за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Ергономічний дизайн і мінімальні розміри пристроїв дозволяють комфортно використовувати їх на декількох пристроях - ноутбуці та персональному комп'ютері. Пристрої сумісні з операційними системами Windows і MacOS. У модемах реалізований слот для microSD карт пам'яті, що дозволить завантажувати закачані файли або зберігати важливі документи безпосередньо на карті пам'яті, перетворивши модем в флеш-накопичувач.

Протягом 30 днів з моменту підключення абоненти можуть зробити свій 3G інтернет найбезпечнішим 3G інтернетом з акційною пропозицією «50% знижка на Антивірус Dr.Web». Умови акції дозволяють знизити власні витрати на придбання ліцензійного антивірусного захисту від провідного виробника антивірусного програмного забезпечення «Dr.Web» на 12 місяців. Абонентам надається можливість вибрати одну з трьох тарифних пропозицій «Антивірус Dr.Web Класік» - мінімальний захист вашого комп'ютера, «Антивірус Dr.Web Стандарт» - покращений захист і «Антивірус Dr.Web Преміум», де реалізований максимальний захист комп'ютера, в тому числі веб-антивірус і модуль «Батьківський контроль». Абонентам надається демонстраційний період в 30 днів для вибору тарифної пропозиції та ознайомлення з продуктом.

Зручність послуги «Антивірус Dr.Web» - це можливість використовувати ліцензійний продукт, оплачуючи за використання послугою з особового рахунку, без додаткових складнощів в налаштуванні.

Новини і прес-релізи