Новини

01.01.2013 10:36
Новорічні новини для абонентів найзручнішого прямого міського номеру
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для діючих і нових абонентів найзручнішого прямого міського номеру. Для абонентів, які підключаються до послуг оператора «Інтертелеком» в січні 2013 року оператор підготував наступні акційні пропозиції:

Стати володарем смартфону Alcatel One Touch 990C і отримати безлімітний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с для використання на найширшій зоні покриття 3G в Україні можливо взявши участь в акції «Смартфон за 399 гривень і 99 днів безлімітного інтернету». 3G Cмартфон дозволить отримати абсолютно новий рівень комфорту в спілкуванні з близькими та друзями он-лайн, відкрити для себе нові можливості з мобільними сервісами для будь-яких потреб - музика і відео, хобі та спорт, карти та інтернет енциклопедії, обмін фотографіями і картинками. Зробіть всі ваші звичні сервіси мобільними з 3G інтернет від оператора «Інтертелеком» і 3G смартфоном Alcatel OT 990C за 399 гривень. Дізнатися детальніше про смартфон Alcatel One Touch 990C та акційну пропозицію «Смартфон за 399 гривень і 99 днів безлімітного інтернету».

Для абонентів, які вибрали або підключаються на регіональний тарифний план «Зручний міський» продовжено акційну пропозицію «Міняй вхідні на вихідні», яка зробить використання прямого міського або районного номеру максимально вигідним.

Для нових і діючих абонентів найзручнішого прямого міського номеру оператор продовжує дію акційної пропозиції для дзвінків на номери мобільних операторів України «100 хвилин на мобільні мережі». Вартість активації акційного пакету хвилин становить 25 гривень з ПДВ.

Новини і прес-релізи