Новини

28.12.2012 18:33
Оператор «Інтертелеком» запускає в продаж «коробкове» рішення «Дитячий 3G інтернет».
Дитяче «коробкове» рішення - це унікальний продукт, який спеціально розроблений для використання інтернет доступу дітьми та підлітками з обмеженням доступу до «небезпечного» контенту.

korobka_rev_A_176-child.png«Не можна ігнорувати зростаючу загрозу небезпечного контенту та його впливу для підростаючого покоління. Ми вважаємо, що кожні батьки повинні отримати можливість використовувати простий і зрозумілий інструмент для контролю дітей в Інтернеті. Але для нас важливо, що б цю загрозу розуміли і батьки. Саме тому в 2012 році ми приділили велику увагу безпечного інтернету для дітей. Це найбільш вразлива аудиторія, яка найбільш схильна до впливу небезпечного і небажаного контенту, і необмежене безконтрольне споживання цього контенту може негативно позначитися на формуванні цілого покоління.
З сьогоднішнього дня кожен з батьків може придбати для своєї дитини спеціалізоване коробкове рішення, яке максимально просте в настроюванні й у використанні безпечного 3G інтернет доступу
», - прокоментував запуск «коробкового» рішення генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Акулов.

Абоненту пропонується на вибір один із двох дитячих тарифних пропозицій - «Дитячий 3G інтернет ІТ» і «3G Тінейджер ІТ». При купівлі «коробкового» рішення абоненти отримують бонусні 1000 МБ на 30 календарних днів використання.

«Дитячий 3G інтернет ІТ» - тарифний план для використання дітьми у віці від 6 до 12 років з максимальним обмеженням «небезпечного» контенту. У тарифному плані за замовчуванням активована послуга «Батьківський контроль», яка дозволяє заблокувати максимальну кількість небезпечних ресурсів для дітей, в тому числі закрита можливість спілкування дитини в соціальних мережах, форумах, а також обмежені категорії сайтів з вмістом порнографічних матеріалів , наркотиками, насильством та іншими. За умовами тарифної пропозиції абонентові нараховується 500 МБ трафіку щодня для використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с, більш ніж в 5500 населених пунктах України. Абонентська плата за використання тарифного плану становить 35 гривень з ПДВ в місяць.

«3G Тінейджер ІТ» - тарифний план для використання інтернет доступу дітьми у віці від 12 до 14 років з обмеженням «небезпечного» контенту. У тарифному плані за замовчуванням активована послуга «Батьківський контроль - соціальні мережі», яка дозволяє заблокувати максимальну кількість небезпечних ресурсів для дітей з вмістом порнографічних матеріалів, наркотиками, насильством та іншими. Основною відмінністю тарифного плану є можливість спілкування дитини в соціальних мережах, месенджерах, форумах, а також обмін картинками і фотографіями за допомогою спеціалізованих інтернет сервісів. За умовами тарифного плану абоненту нараховується 500 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с щодня, а абонентська плата становить 50 гривень з ПДВ в місяць.

Дитяче «коробкове» рішення укомплектовано сертифікованим 3G модемом Huawei EC 176. 3G модем Huawei EC 176 дозволить використовувати 3G інтернет за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Дизайн та розміри пристрою дозволяють зручно використовувати його на декількох пристроях: ноутбуці і персональному комп'ютері з операційними системами Windows або MacOS. В модемі реалізований слот для microSD карт пам'яті, що дозволить завантажувати файли або зберігати важливі документи безпосередньо на карті пам'яті, перетворивши модем в флеш-накопичувач.

Для активації доступу до безпечного дитячого 3G інтернету необхідно підключити модем в USB роз'єм свого пристрою і дотримуючись інструкції провести налаштування обладнання. Автоматична установка драйверів USB модему (технологія Plag and Play) і проста активація послуги на веб сайті оператора дозволяє налаштувати доступ швидко і самостійно.

«Коробкове» рішення доступно за вартістю 349 гривень в національній торгової мережі «Мобілочка». З 15.01.2013 року буде доступне онлайн замовлення «Дитячого 3G інтернету» через сайт оператора «Інтертелеком» з доставкою додому або в офіс.

Новини і прес-релізи