Новини

20.12.2012 14:39
Оператор «Інтертелеком» відкрив Центр обслуговування абонентів нового формату.
19 грудня 2012 року оператор «Інтертелеком» відкрив найбільший центр обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком» в Одесі площею більше 250 квадратних метрів.

Магазин розташований в історичному центрі Одеси, на вулиці Рішельєвській. Вулиця Рішельєвська одна з найважливіших транспортних вулиць в центральній частині Одеси. Місце для відкриття магазину було вибрано так, щоб більшості абонентів було зручно приїхати або прийти в найбільший центр обслуговування абонентів в зручний час і отримати максимально якісний сервіс.

У новому Центрі обслуговування абонентів реалізований абсолютно новий підхід до обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком». Ергономічний дизайн, велика корисна площа магазину і продумана організація торгового залу дозволили вирішити численні завдання для створення максимального рівня сервісу і зручності абонентів - демонстрацію послуг в «Студії 3G» на планшетах і смартфонах, окремі зони для обслуговування фізичних і юридичних осіб.

«Серцем» центру обслуговування є «Студія 3G», де кожен відвідувач зможе ознайомитися з можливостями послуг мобільного 3G інтернету і сучасного обладнання стандарту CDMA. У «Студії 3G» представлені смартфони та планшети провідних світових виробників, що працюють на популярних операційних системах iOS і Android. Кожен відвідувач може оцінити можливості роботи смартфонів і популярних сервісів з послугами мобільного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком».

У магазині розташована спеціальна зона для обслуговування приватних абонентів, касова зона для поповнення рахунку та оплати послуг і сервісний центр. Сервісний центр розташований в одному приміщенні з магазином, що дозволить отримати налаштування для устаткування максимально швидко і комфортно.

Оператор підготував спеціальну зону для роботи з бізнес клієнтами в новому магазині. Розміщення зони обслуговування юридичних осіб зробить значно зручніше роботу з оператором «Інтертелеком» для корпоративних клієнтів, спростить презентацію та підключення послуг, а також дозволить провести стандартні процедури обслуговування бізнес клієнтів в новому більш зручному і комфортному форматі.

Додатково в магазині нового формату оператор «Інтертелеком» реалізував три зони очікування, де відвідувачі зможуть провести час в комфортній обстановці, а також скористатися безкоштовним Wi-Fi доступом.

«Відкриття найбільшого центру обслуговування абонентів в Одесі - це знакова подія, тому що саме в Одесі оператор обслуговує найбільшу кількість абонентів, ніж в інших регіонах. В Одеській області оператор працює найбільш тривалий термін, ніж в інших регіонах і більшість жителів міста мають досвід роботи з оператором «Інтертелеком». Сумарна абонентська база в Одеській області перевищує 200 тисяч абонентів. Зростання оператора і розвиток послуг вимагає переходу на новий рівень обслуговування абонентів, новий рівень презентації послуг та рішень, які зможуть зробити використання телекомунікаційних послуг комфортніше.

Ми запрошуємо відвідати найбільший центр обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком» і стати абонентом оператора новітніх технологій і сервісів», - прокоментував відкриття нового найбільшого Центру обслуговування абонентів в Одесі Генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов. 

 

 

02.JPG

04.JPG

17.JPG

16.JPG 

22.JPG
Новини і прес-релізи