Новини

12.12.2012 10:08
«Інтертелеком» став першим партнером в Україні міжнародної системи поповнення рахунків ezetop
У грудні оператор «Інтертелеком» першим з українських операторів зв'язку підписав партнерську угоду з міжнародним електронним платіжним сервісом ezetop. Послуги оператора «Інтертелеком» тепер можна оплачувати в більш ніж 450 тисяч роздрібних точок в 20 країнах світу, а також на сайті www.ezetop.com.

Відтепер українці, які перебувають за кордоном, зможуть вмить поповнити рахунки «Інтертелеком» своїх близьких, які живуть в Україні.
Додаткову перевагу від використання системи ezetop отримають абоненти, які використовують голосові послуги оператора «Інтертелеком» з послугою "SIP номер".

Ezetop - це міжнародна мережа, яка поряд з можливістю віддаленого поповнення рахунку за допомогою спеціально призначених роздрібних торгових точок надає інтернет-систему, доступну в будь-якому куточку земної кулі.

Владислав Шульга, начальник департаменту маркетингу і продажів «Інтертелеком», зазначив: "Ми діємо, виходячи з інтересів наших абонентів, і раді запропонувати їм простий, зручний і безпечний метод оплати послуг зв'язку. Сервіс ezetop популярний у всьому світі, тому орієнтований на абонентів «Інтертелеком», які знаходяться в різних куточках планети, але так чи інакше пов'язані з Україною."

Начальник відділу по роботі з Операторами Європи компанії ezetop, Лоркан Берк підкреслив: "Ми з нетерпінням чекаємо початку співпраці з Інтертелеком, оскільки вже давно отримуємо прохання про надання можливості поповнення Українських мобільних телефонів від наших партнерів по дистрибуції. Ми впевнені, що наша угода послужить на благо багатьох людей, які живуть у різних країнах, але пов'язані з Україною, а також на благо тисяч українських абонентів компанії Інтертелеком, які виїжджають за кордон".

 


Про «Інтертелеком»

IT_Logo2.jpg

Оператор «Інтертелеком» надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та мобільного 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EVDO Rev.A і CDMA EVDO Rev.B у всіх регіонах України. Послуги оператора доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G інтернет доступу - більше 5000 населених пунктів. Абонентська база оператора «Інтертелеком» складає більше 1 мільйона абонентів.

 

 Про Ezetop

ezytop.PNG

Еzetop дозволяє особам, які проживають або працюють за кордоном, моментально поповнювати баланс абонентських рахунків своїх близьких і друзів на батьківщині. Послуги надаються в більш ніж 450 тисячах роздрібних точках в 20 країнах світу, а також безпосередньо з мобільних телефонів операторів Європи та Близького Сходу. ezetop також має неперевершену систему поповнення балансу через сайт www.ezetop.com і надає сучасні небрендові рішення для мобільних операторів. Головний офіс ezetop знаходиться в Дубліні, Ірландія. Регіональні відділення розташовані в Майамі, Барселоні, Дубаї, Даке і Куала Лумпурі

 

Новини і прес-релізи