Новини

20.11.2012 12:09
Щасливі подарунки до Нового року - «Щасливі хвилини» та «Щасливі мегабайти» для нових і діючих абонентів голосових тарифних планів.
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні пропозиції для вигідного використання 3G смартфонів і телефонів з прямим міським номером. Акційні пропозиції «Щасливі хвилини» та «Щасливі мегабайти» дозволять діючим та новим абонентам при підключенні отримати додаткові пакети послуг для використання найзручнішого прямого міського номеру та мобільного 3G інтернету на найширшій зоні покриття.

«Щасливі хвилини» - отримайте безкоштовно 2013 хвилин для дзвінків на місцеві міські номери, щоб привітати своїх рідних, друзів, колег та партнерів з наступаючими святами. Бонусні хвилини можливо використовувати протягом 30 днів з моменту активації акційних умов. Дізнатися детальніше.

«Щасливі мегабайти» - 2013 бонусних мегабайт для абонентів голосових тарифних планів. Більше можливостей вашого смартфона на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття. Бонусний трафік можливо використовувати протягом 30 днів з моменту активації акційних умов. Дізнатися детальніше.   

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 20.11.2012 12:09

    Щасливі подарунки до Нового року - «Щасливі хвилини» та «Щасливі мегабайти» для нових і діючих абонентів голосових тарифних планів.

Подальші новини:

Новини і прес-релізи