Новини

20.11.2012 12:11
3G смартфон Alcatel One Touch 990C за 399 гривень та 99 днів безлімітного інтернету
Почніть використовувати мобільний 3G інтернет за вигідними тарифами на дзвінки на своєму новому смартфоні - оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови у передноворічний період.

«3G смартфон від 399 гривень і 99 днів безлімітного інтернету» на швидкості до 3,1 Мбіт/с для використання на найширшій зоні покриття 3G в Україні - акційна умова, яка дозволяє максимально вигідно почати використовувати послуги оператора «Інтертелеком». Не платіть за інтернет та використовуйте голосові послуги на максимально вигідних умовах з тарифними пропозиціями від оператора «Інтертелеком».

3G смартфонAlcatel One Touch 990C створений для того, щоб внести у ваше життя нові можливості мобільного спілкування. Діліться емоціями в режимі реального часу - надсилайте знімки в соціальні мережі прямо з місця події, слухайте музику он-лайн і будьте на зв'язку з друзями в соціальних мережах, дзвоніть і обмінюйтеся SMS. Акційна вартість смартфона - від 399 гривень.
Прочитати детальний опис 3G смартфону.

Всі абоненти, які придбають 3G смартфон з 20 листопада 2012 по 31 грудня 2012 року з акційними умовами, отримують можливість використовувати мобільний 3G інтернет безкоштовно і без обмежень протягом 99 днів з моменту підключення. Безлімітний мобільний 3G інтернет надається на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Акція діє у всіх регіонах України. Детальніше про акційні умови.  

Новини і прес-релізи