Новини

01.11.2012 12:27
Відмінні новини для початку використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с і найшвидшого 3G інтернету в Україні «3G Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с

Новий рівень комфорту, мобільності та швидкості з мобільним 3G інтернетом від оператора «Інтертелеком». При підключенні абоненти отримують акційні послуги:


• «3G модем від 1 гривні» для використання мобільного 3G інтернет доступу на найширшій зоні покриття в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с. За умовами акції абоненти отримують можливість придбати сертифікований модем за акційною вартістю від 1 гривні. Акція доступна для нових абонентів. Дізнатися детальніше.


• «Rev.B модем від 99 гривень» для використання найшвидшого 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Акційна пропозиція дозволяє знизити витрати на придбання 3G модему для використання найшвидшого 3G інтернету «3G Турбо». Акція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком».


• Дитячий 3G інтернет для наймолодших користувачів мережі інтернет за найбільш вигідними тарифами - за 35 гривень на місяць абонент отримує 15 000 МБ трафіку, який розподіляється по 500 МБ на день. На тарифному плані вже підключена послуга «Батьківський контроль», яка забезпечує фільтрацію «небезпечного» контенту та надає доступ тільки до безпечних сайтів для дітей. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію «Дитячий 3G Інтернет».


• «3G Турбо Wi-Fi комплект»
, що складається з роутера і 3G модему, який дозволить забезпечити квартиру, будинок і офіс мобільним інтернетом за технологією Wi-Fi. Рішення дозволить використовувати смартфон, планшет, ноутбук і будь-який інший пристрій, що підтримує технологію Wi-Fi на одному тарифному плані оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше. Додатково оператор «Інтертелеком» пропонує рішення, яке дозволяє організувати Wi-Fi зону в автомобілі - рішення «Wi-Fi в авто».


• Акційна пропозиція «Максимум інтернету» доступна для абонентів оператора «Інтертелеком» в листопаді. Акційна послуга дозволяє отримати додатковий пакетний трафік за умовами тарифного плану за половину абонентської плати. Дізнатися детальніше як збільшити пакетну пропозицію тарифного плану.

Новини і прес-релізи