Новини

25.10.2012 11:47
Оператор Інтертелеком забезпечив віддалені населені пункти інтернет доступом в рамках реалізації проекту відеоспостереження для парламентських виборів.
Оператор Інтертелеком виступив постачальником телекомунікаційних послуг для реалізації проекту забезпечення відеоспостереження для парламентських виборів. Оператор забезпечив 2163 виборчих дільниць в самих віддалених населених пунктах швидкісним доступом до мережі інтернет в селах та селищах. Співробітники оператора «Інтертелеком» за один місяць успішно впоралися із завданням організації онлайн відеозв'язку, використовуючи технології бездротового доступу Wi-Fi і 3G CDMA.
 

Генеральним підрядником проекту забезпечення відеоспостереження виступила компанія «Сітронікс ІТ», оператор «Інтертелеком» виступив одним із головних партнерів для реалізації проекту.


«Забезпечення телекомунікаційними послугами проекту з розгортання системи відеоспостереження на парламентських виборах в Україні, згідно з Законом «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року» є одним з найважливіших проектів, виконаних оператором «Інтертелеком». Ми чудово розуміємо важливість і відповідальність у забезпеченні якісної, і що важливо відзначити, безперебійної роботи послуг доступу в інтернет для спостереження за чесністю і відкритістю виборів у Верховну Раду України з будь-якої точки світу.


Оператор «Інтертелеком» узяв на себе найскладнішу частина проекту - найбільш віддалені населені пункти, в яких важко побудувати дротові лінії інтернету, а завдяки професіоналізму співробітників оператора це завдання було реалізоване за один місяць. Послуги оператора «Інтертелеком» стали необхідною ланкою, без якої реалізація такого масштабного проекту стала б не можливою. Оператор «Інтертелеком» відкритий до проектів громадського і соціального характеру і докладає максимум зусиль із забезпечення мобільним 3G інтернетом віддалених районів України. Ми приділяємо велику увагу соціальним організаціям, які максимально потребують інтернет доступу - школи, освітні, медичні та інші муніципальні установи. Виконуючи такі проекти, ми впевнені, що робимо свій внесок у розвиток суспільства»
- прокоментував реалізацію проекту генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 25.10.2012 11:47

    Оператор Інтертелеком забезпечив віддалені населені пункти інтернет доступом в рамках реалізації проекту відеоспостереження для парламентських виборів.

Подальші новини:

Новини і прес-релізи