Новини

17.10.2012 10:11
Комплект для навчання «Моє майбутнє» - ноутбук і 3G модем для школярів і студентів. Ваші діти будуть вам вдячні!
Компанії «Інтертелеком», «Інтел» та «Алло» запустили спільний проект - комплект для навчання «Моє майбутнє» - ноутбук, 3G модем для навчання школярам і студентам за вигідною ціною в одному комплекті. Додатково для проекту розроблений і підготовлений навчальний контент, доступ до якого зможе отримати будь-який учасник акції.

Спільний проект компаній «Інтертелеком», «Інтел» та «Алло» дозволяє отримати доступ до інтернету, освітнього контенту за допомогою сучасного ноутбука та 3G модема.

«Усі батьки бажають, щоб їх дитина, яка навчається в школі, отримує середню або вищу професійну освіту, після завершення навчання була затребувана, як фахівець, в найкоротші терміни змогла забезпечити швидкий професійний і кар'єрний ріст. І одним з найважливіших чинників зростання, звичайно, є якісна освіта.

Комп'ютер і інтернет - це незамінні помічники в процесі навчання. Складно уявити якісну освіту без використання навчальних матеріалів, які доступні в мережі інтернет.

Досвід попередників, наукові праці, відкриті бібліотеки, електронні книги і посібники, навчальні та розвиваючі матеріали, а також можливість поспілкуватися з професіоналами, які досягли успіху в галузі. І найважливіше, що ця інформація оновлюється в режимі реального часу - це досить великий плюс сучасної освіти в порівнянні з тим, що було раніше.

Оператор «Інтертелеком» відкритий для реалізації проектів в сфері освіти і докладає максимальних зусиль для успішного запуску даних проектів» - прокоментував запуск проекту генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

«Завдання програми World Ahead - зробити доступними комунікаційні технології ще для одного мільярда людей на землі. Ми намагаємося вирішувати цю задачу локально, в Україні, і раді, що співпраця c партнерами по ринку допомагає нам досягти поставлених цілей в рамках країни, і зробити технології більш доступними», - сказав Кшиштоф Йонак, Голова представництва Intel в Україні.

«Співпраця в рамках програми дозволила створити продукт, привабливий для студентів і школярів, а географія присутності мережі «Алло» - поширити його в національному масштабі», - зазначив Валерій Золотухін, директор ТОВ «Алло».

Детальний опис акції на промо-сайті акції - my-future.com.uaПро оператора «Інтертелеком»

Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та мобільного 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EVDO Rev.A і CDMA EVDO Rev.B у всіх регіонах України. Послуги оператора доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги мобільного 3G інтернет доступу - більше 5000 населених пунктів. Абонентська база оператора «Інтертелеком» складає більше 970 тисяч абонентів.

Про компанію Intel

Корпорація Intel - провідний світовий виробник інноваційних напівпровідникових компонентів, розробляє технології, продукцію та ініціативи, спрямовані на постійне підвищення якості життя людей та вдосконалення методів їх роботи. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на Web-сайті www.intel.com / pressroom, на російськомовному Web-сервері компанії Intel http://www.intel.ua.

Про компанію «Алло»

Мережа магазинів «АЛЛО» - найбільша спеціалізована мережа за кількістю магазинів і частці ринку мобільних телефонів. «Алло» - це новий формат спеціалізованого телекомунікаційного магазину, створений на основі провідного світового досвіду. Наша спеціалізація - комплексне вирішення проблеми, яке поєднує в собі готовий до використання пристрій зі встановленим програмним забезпеченням, укомплектований пакетом інтернет або мобільного зв'язку і необхідними аксесуарами. В асортименті магазинів «Алло»: смартфони, планшети, ноутбуки, фотокамери та портативне аудіо, пакети для мобільного, стаціонарного зв'язку і інтернету, а також послуги з налаштування пристроїв. Додаткову інформацію про «Алло» можна знайти на офіційному сайті http://allo.ua/offline_stores.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 17.10.2012 10:11

    Комплект для навчання «Моє майбутнє» - ноутбук і 3G модем для школярів і студентів. Ваші діти будуть вам вдячні!

Подальші новини:

Новини і прес-релізи