Новини

12.09.2012 18:02
«Осінній цінопад» на телефони для найзручнішого прямого міського номеру
Оператор «Інтертелеком» знижує вартість мобільних телефонів для використання голосових послуг стандарту CDMA. Доступні мобільні телефони, зручні послуги і довгі розмови - підключайте прямий міський номер від оператора «Інтертелеком» у вересні на найвигідніших умовах.

Переваги послуг оператора «Інтертелеком»:

Прямий міський номер обласного центру та великої кількості районних центрів дозволить отримати новий рівень комфорту та економії для спілкування з абонентами, які використовують місцеві номери фіксованого та мобільного зв'язку. Додатково для зручності спілкування з абонентами мобільних операторів абоненту надається мобільний номер 094. Дізнатися детальніше про міста, в яких доступний найзручніший прямий міський номер.

Вигідна вартість дзвінків на всі напрямки в тарифних пропозиціях. Абоненти оператора «Інтертелеком» можуть вибрати для себе оптимальну тарифну пропозицію для спілкування зі своїм містом, для спілкування на смартфонах, для дзвінків на номери абонентів інших мобільних операторів.

Мобільний 3G інтернет відкриває нові можливості для спілкування допомогою голосової та відео зв'язку, в соціальних мережах і швидкий доступ до будь-якої інформації в мережі. Максимально вигідна тарифна пропозиція «3G Смартфон 60» для смартфонів і послуги для розширення можливостей своєї тарифної пропозиції - «Смартфон» та «Вільний день».

 

   m-alcatel-OT203c.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
 alcatel-219.jpg
 

Alcatel 203C

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 Alcatel 219C

Стара ціна
399 грн.
  399 грн.   399 грн. -
Нова ціна* 329 грн
  369 грн   329 грн

269 грн

 

* Вартість вказана в гривнях з ПДВ при підключенні до комерційних тарифних планів «Інтертелеком» за винятком корпоративних тарифів.

Новини і прес-релізи