Новини

10.09.2012 15:44
Збільшення швидкості доступу в один «клік» - «Турбо кнопка» може підвищити швидкість інтернет доступу до 14,7 Мбіт/с
Оператор «Інтертелеком» відкриває Турбо кнопку в світ комфортного, мобільного і найшвидшого 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Нова зручна додаткова послуга розширює можливості тарифної пропозиції інтернет доступу за технологією CDMA EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с. «Турбо кнопка» дозволяє використовувати 3G Турбо інтернет у випадку, якщо абоненту необхідно отримати важливі дані або провести час в мережі інтернет на максимально комфортній швидкості. Додаткова послуга дозволить використовувати передплачений трафік на пакеті зі швидкістю доступу до 3,1 Мбіт/с у звичному режимі.

Вартість активації послуги - 10 грн. Абонентська плата за використання послугою - 50 грн. При підключенні послуги абоненту буде нараховано 1000 МБ для використання на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Для використання найшвидшого 3G інтернету «3G Турбо» рекомендується використовувати обладнання з підтримкою технології EVDO Rev.B. Для абонентів, які планують почати використовувати найшвидший 3G інтернет оператор пропонує взяти участь в акції «Rev.B модем за 99 гривень».

Для постійного використання мобільного 3G Турбо інтернету оператор рекомендує використовувати поліпшені тарифні пропозиції «3G Турбо» і «3G Турбо. Вільний доступ».

«Турбо кнопка» - швидкість, комфорт і мобільність в одній пропозиції.

Новини і прес-релізи